В один момент втратив і дружину, і коханку з власної тупості

Дмитро зруйнував свою сім’ю, хоча начебто не хотів її втрачати.

У Діми була особливість – він розмовляв уві сні. Одного разу йому приснився жаркий еротичний сон з коханкою. Він і назвав дружину Оленою, а вона Марина! Сяк-так відмовлявся, мовляв, приснилося невідомо що. Дружина начебто заспокоїлася.

Але Дімі, мабуть, було мало цього випадку. Якось він перебрав з алкоголем і притягнув Олену до себе. У цей час дружина теж була вдома. Чоловік захопив і друга. Сказав, щоб він і коханка зображали пару. Олену перейменував в Тамару, щоб не спалитися. Навіщо йому знадобився цей балаган – історія замовчує. Як каже Діма, “п’яний гон”.

Дружині не сподобалися п’яні гості пізно ввечері. Але вона вирішила пригостити їх чаєм, а потім відправити по домівках. Вона ввічливо розмовляла з Тамарою / Оленою. А потім попросила її нагадати своє ім’я. А та візьми і ляпни з нетверезих очей: “Лєна”.

Дружина напружилася, витягла чоловіка в іншу кімнату для пояснень. Він щось намагався сказати, але виходило відверто погано. В цей час коханка і друг старанно зображали пару закоханих. Вони хотіли показати дружині, що чоловік взагалі ні при чому. Та так захопилися, що поїхали до друга.

Дружина все зрозуміла. На наступний день поговорила з чоловіком на тверезу голову. Він у всьому зізнався, просив вибачення, благав залишитися. Але жінка залишилася непохитною: подала на розлучення. Олена теж дала йому відкоша, тому що друг як виявилось їй більш симпатичний. До того ж він не влаштовував таких вистав, а ще він був холостим.

У результаті Діма залишився і без коханої дружини, і без гарячої коханки.

Related Post

Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?

Після розлучення пройшло 3 роки, залишилася з дитиною одна. З чоловіками не складається, адже я хочу справжню сім’ю і щоб чоловік не зраджував. Я красива, фігура відмінна, шанувальників багато, але

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.

facebook