В один момент втратив і дружину, і коханку з власної тупості

Дмитро зруйнував свою сім’ю, хоча начебто не хотів її втрачати.

У Діми була особливість – він розмовляв уві сні. Одного разу йому приснився жаркий еротичний сон з коханкою. Він і назвав дружину Оленою, а вона Марина! Сяк-так відмовлявся, мовляв, приснилося невідомо що. Дружина начебто заспокоїлася.

Але Дімі, мабуть, було мало цього випадку. Якось він перебрав з алкоголем і притягнув Олену до себе. У цей час дружина теж була вдома. Чоловік захопив і друга. Сказав, щоб він і коханка зображали пару. Олену перейменував в Тамару, щоб не спалитися. Навіщо йому знадобився цей балаган – історія замовчує. Як каже Діма, “п’яний гон”.

Дружині не сподобалися п’яні гості пізно ввечері. Але вона вирішила пригостити їх чаєм, а потім відправити по домівках. Вона ввічливо розмовляла з Тамарою / Оленою. А потім попросила її нагадати своє ім’я. А та візьми і ляпни з нетверезих очей: “Лєна”.

Дружина напружилася, витягла чоловіка в іншу кімнату для пояснень. Він щось намагався сказати, але виходило відверто погано. В цей час коханка і друг старанно зображали пару закоханих. Вони хотіли показати дружині, що чоловік взагалі ні при чому. Та так захопилися, що поїхали до друга.

Дружина все зрозуміла. На наступний день поговорила з чоловіком на тверезу голову. Він у всьому зізнався, просив вибачення, благав залишитися. Але жінка залишилася непохитною: подала на розлучення. Олена теж дала йому відкоша, тому що друг як виявилось їй більш симпатичний. До того ж він не влаштовував таких вистав, а ще він був холостим.

У результаті Діма залишився і без коханої дружини, і без гарячої коханки.

You cannot copy content of this page