В один прекрасний момент мені набридло жахливе ставлення чоловіка до мене, я повернула йому гроші які він витрачав на мене до весілля і на весілля, нехай подавиться, повернула всі подарунки, які він мені дарував, забрала сина і поїхала жити до матері

Хочу поділитися з Вами своєю історією вона сталася 6 років тому. Одним квітневим днем ​​я познайомилася на одному форумі з хлопцем. стали з ним переписуватися пройшов рівно місяць обмінялися телефонами стали телефонувати.

В результаті зустрілися, сподобалися одне одному почали зустрічатися, після року нашого знайомства він покликав мене заміж я погодилася, ще через рік народилася дитина.

Я жила як в казці мій чоловік здував з мене порошинки. Весь свій вільний час намагався проводити зі мною і сином. Але моя радість була не довгою. Рівно через 6 років я почала жити як в пеклі!

У мене було таке відчуття що я не заміжня. Чи не кожен день мій благовірний приходить налиганий, кожні вихідні він зі своїм братом пиякою ходить на концерти й після концерту природно гуляють.

Дійшли вже то того що в один прекрасний момент коли я їхала з сином до матері він приводив в нашу квартиру дівчину, дізналася це я від його ж баби.

Були часті сварки, доходило навіть до виклику поліції, дитина коли я на роботі наданий сам собі, а його новоявлений татусь розважається і гуляє зволить прийти додому тільки чи пізно вночі або під ранок.

Натякала йому про розлучення його відповідь була: “віддавай мені всі гроші які я на тебе витратив”.

В один прекрасний момент мені набридло все це я повернула йому гроші які він витрачав на мене до весілля і на весілля, нехай подавиться повернула всі подарунки які він мені дарував забрала сина і поїхала жити до матері.

Тепер він набридає мені дзвінками дзвонить кожен день і просить повернуться тільки повертатися до пияки в пекло я не маю наміру.

 

 

Related Post

У наших із ним стосунках все ідеально, за винятком одного — він одруженийУ наших із ним стосунках все ідеально, за винятком одного — він одружений

Мені 22 роки, я живу із батьками. Декілька місяців тому в мене з’явився чоловік, до цього не було серйозних стосунків. У наших із ним стосунках все ідеально, за винятком одного

Я не стала терпіти його поведінку, і нехай мене вважають не нормальною, але показала йому де вихідЯ не стала терпіти його поведінку, і нехай мене вважають не нормальною, але показала йому де вихід

Якщо я знаю, що у мене немає спільного майбутнього з певним чоловіком, я ніколи не буду витрачати на нього свій час. Краще рішення — негайно попрощатися, якщо жінка і чоловік