fbpx

В один прекрасний момент мені набридло жахливе ставлення чоловіка до мене, я повернула йому гроші які він витрачав на мене до весілля і на весілля, нехай подавиться, повернула всі подарунки, які він мені дарував, забрала сина і поїхала жити до матері

Хочу поділитися з Вами своєю історією вона сталася 6 років тому. Одним квітневим днем ​​я познайомилася на одному форумі з хлопцем. стали з ним переписуватися пройшов рівно місяць обмінялися телефонами стали телефонувати.

В результаті зустрілися, сподобалися одне одному почали зустрічатися, після року нашого знайомства він покликав мене заміж я погодилася, ще через рік народилася дитина.

Я жила як в казці мій чоловік здував з мене порошинки. Весь свій вільний час намагався проводити зі мною і сином. Але моя радість була не довгою. Рівно через 6 років я почала жити як в пеклі!

У мене було таке відчуття що я не заміжня. Чи не кожен день мій благовірний приходить налиганий, кожні вихідні він зі своїм братом пиякою ходить на концерти й після концерту природно гуляють.

Дійшли вже то того що в один прекрасний момент коли я їхала з сином до матері він приводив в нашу квартиру дівчину, дізналася це я від його ж баби.

Були часті сварки, доходило навіть до виклику поліції, дитина коли я на роботі наданий сам собі, а його новоявлений татусь розважається і гуляє зволить прийти додому тільки чи пізно вночі або під ранок.

Натякала йому про розлучення його відповідь була: “віддавай мені всі гроші які я на тебе витратив”.

В один прекрасний момент мені набридло все це я повернула йому гроші які він витрачав на мене до весілля і на весілля, нехай подавиться повернула всі подарунки які він мені дарував забрала сина і поїхала жити до матері.

Тепер він набридає мені дзвінками дзвонить кожен день і просить повернуться тільки повертатися до пияки в пекло я не маю наміру.

 

 

Related Post

Дежавю по-жорсткому: відносини з одруженимиДежавю по-жорсткому: відносини з одруженими

У моєму житті було всього два серйозних романа. І обидва сталися з одруженими чоловіками. Смішно, що обидва рази вони протікали за схожим сценарієм. Красиве знайомство, ефектні подарунки, широкі жести з

Купили новий будинок, а разом з ним і надокучливих сусідівКупили новий будинок, а разом з ним і надокучливих сусідів

Дача це таке місце, де сім’я може провести гарно час. Але іноді сусіди просто таки виводять з себе своїми діями, іноді навіть присутністю. Минулого року ми купили дачу. Звісно її

facebook