В якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротно

Ми з сестрою народилися в невеликому містечку. Тому з самого раннього віку батьки вбивали нам в голову, що ми повинні стояти горою одна за одну, не сподіваючись на інших людей. Все дитинство ми були не розлий вода. Якщо хтось ображав мою молодшу сестричку Соню, я завжди захищала її. За всі наші витівки ми віддувався разом. Словом, не було в мене нікого рідніше і ближче, ніж Сонька.

Коли ми виросли, я перша покинула наше рідне містечко і вирушила підкорювати столицю. Там у мене з’явився Олег, в якого я закохалася по вуха. Звичайно, раніше за всіх і познайомила Олега саме з сестрою. Та й свідком на весіллі теж була Соня, хоча кажуть, що це погана прикмета. Пам’ятаю, Олег дуже здивувався нашій зовнішній подібності з Сонькою. І правда, не дивлячись на невелику різницю у віці, виглядали ми дуже схоже.

Після весілля ми перебралися в невелику квартирку і стали жити окремо. Але я відразу попередила Олежика, що Соня переїде до нас, коли вступить до університету. Так і сталося. Тоді я вже носила під серцем нашого першого малюка. І хоча вдома було тісно, ​​ми не скаржилися, жили мирно і весело. А через 5 місяців після народження сина я дізналася, що знову вагітна. Так в нашій родині з’явилася ще й донечка.

Після пологів я трохи погладшала. Часу на себе було все менше і менше. Але я не відчувала себе недолюбленою. Навпаки, Олег дуже турбувався про нас з малюками і завжди допомагав. А Сонька в той час щосили цвіла. Правда, заміж сестра не поспішала, хоча вже 25 стукнуло і кавалерів хоч відбавляй. І навіть мої натяки про власну родину на неї не діяли. Тепер-то мені зрозуміло чому.

Я дізналася про все абсолютно випадково. Поки діти були в садку, я пішла за покупками, але на півдорозі згадала, що хотіла віднести чоботи в майстерню. Чорт би забрав ці нещасні чоботи! Повернувшись додому, я застала чоловіка з сестрою в одному ліжку. Важко уявити, який спектр емоцій я пережила в той момент. Чоловік каявся, стояв на колінах, вибачаючись. Соня плакала, кажучи, що закохалася в нього з першого погляду. А я просто відкрила вхідні двері і сказала: «Ідіть».

Вони пішли разом. З Олегом ми розлучилися швидко і без зайвих сварок. А відразу після цього він одружився на Соні, яка вже була вагітна. Дивно, але я не відчувала нічого негативного по відношенню до Олега. А ось Сонька … Навіть подумати про неї не могла без злості і образи. Про любов до рідної сестри й гадки не було більше.

Так я залишилася одна з дітьми. Колишнього чоловіка бачила рідко, хоча вони з Сонею жили по сусідству. Олег вчасно платив аліменти і не переставав бачитися з малечею. Але зовсім скоро у нього з’явилося ще двоє хлопців вже від моєї сестри. Незабаром я почала зустрічатися з іншими чоловіками, але Олег не виходив з голови. Все одно любила тільки його. А на Соню так і не змогла перестати злитися.

Через 6 років до мене прийшов Олег, видно трохи напідпитку. Почав душу виливати, мовляв, погано йому в тій родині, не розуміє його Соня, не любить зовсім. Пошкодувала його, пробачила і запропонувала залишитися у мене. Ні, це не була помста. Просто я повернула собі те, що мені належало. Олег розлучився з Сонею, а ми знову одружилися. Сестра влаштовувала скандали, погрожувала, що не дасть бачитися з дітьми. Але це не допомогло.

Ще через 5 років я почала відчувати: щось йде не так. Знову мій благовірний кудись пропадати став, чепуритися. Звичайно, до Соньки вирішив повернутися. В ногах її валявся, доводячи свою любов. Але і почуттів до мене не заперечував. Каже, мовляв, любить її зараз сильніше просто. Що ж, відпустила його. Правда, цього разу без розлучення. Добре, що діти вже підросли на той час.

Ну а далі все пішло по колу. Рік у неї поживе, а потім рік у мене. Я вже і речі його не викидаю. Знаю, що повернеться рано чи пізно. Ось такий серіал у нас вийшов. Про любов, звичайно, і мови вже немає. Але якось звикли. Тим більше що і внуки у нас тепер спільні.

Якось раз дочка сказала, щоб ми нарешті припинили цей цирк і почали жити нормально. А я просто заплакала … Вже скоро 50 років стукне, а я все життя ділю одного чоловіка з рідною сестрою. І заради чого це все? Нещодавно Сонька подзвонила. Вперше за довгі роки. «Ну і як там наш чоловік?» – запитала сестра. І ми обидві розреготалися.

You cannot copy content of this page