Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати мене, контролювати, чіплятися.

Наполягав, щоб я пройшла поліграф. У підсумку погодилася і дозволила перевірити себе на детекторі брехні. Але знову через це проходити не хочу.

Вадим обіцяє, що після перевірки все стане нормально, але я не вірю. Приводів для підозр не даю, одягаюся як монахиня, без його відома з дому не виходжу, про всі пересування звітую.

Максимум можу випити вина з подругами. А партнер їх ненавидить і забороняє з ними спілкуватися. Що робити? Наскільки це нормально?

Марія, 29 років. Порада від психолога.

Будь-які обмеження свободи в стосунках ненормальні. Обіцянки, що стане добре колись, за певних умов – ненормальні. Забороняти спілкуватися з близькими, друзями – ненормально. Контролювати пересування людини, манеру одягатися – ненормально.

Все це – абьюз, він же – домашнє насильство. Навіть якщо немає рукоприкладства, картина на змінюється. Насильство над особистістю буває як фізичним, так і моральним.

Самі по собі умови «зроби так і я буду до тебе ставитися нормально» говорить про те, що людина не готова вас приймати. Гарантій, що він зійде до нормальних відносин, якщо ви виконаєте його вимоги, звісно, ніхто вам не надасть.

Зазвичай починається з малого, з вимоги звітувати, куди і з ким ви вирушили. А закінчується вимогою робити, що скажуть, стригтися, як дозволять. Абьюзер може примусити звільнитися з роботи, переконати сидіти вдома, але гроші будуть тільки у нього і у жертви просто не залишиться фізичної можливості куди-небудь піти. Спробуйте з боку почути свої ж слова «забороняє спілкуватися з подругами». Здаються вони вам нормальними? Чи готові ви назавжди відмовитися від спілкування і підтримки і присвятити своє життя тому, щоб відповідати вимогам (часто мінливим) людини, який вас, судячи з усього, не поважає?

Related Post

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї

Після моєї вагітності чоловік не робить те, що потрібноПісля моєї вагітності чоловік не робить те, що потрібно

Я вагітна, на восьмому місяці і чоловік раптом перестав мені допомагати. Він і раніше не дуже-то брав участь у домашніх справах, а тут зовсім розслабився. Коли ми починали жити разом,

facebook