Вагітна жінка, мало того що сама по корпоративам бігає, то ще й дитя лишає не відай на кого

Я приїхала допомагати внучці з дітьми, так як старшому сину було вже 2 рочки, а вона на 8 місяці, я вирішила що моя допомога буде буде потрібною.

Внучка здивувалася моєму приїзду, адже я живу в іншій області, за 400 кілометрів. Але а низ свій великий будинок, тому запросила, виділила мені окрему кімнату. І тут почалося.

Виявляється що вони живутьть в якомусь своєму світі. Як ми звикли вести господарство? Все чистити мити, прасувати, з дому не вийти поки не прибрано. Внучка з її чоловіком мають спільний невеликий бізнес.

І знаєте що, вона на 8 місяці вирішила з’їздити на роботу. Аргументувала тим, що раз я вже тут, то з Микиткою посиджу кілька годин, а вона гляне що там та як. Але я ж допомогти приїхала а не з дитиною сидіти.

А потім корпоратив на роботі. От поясніть мені, відсталій від життя, що вагітній робити на корпоративні разом з дорослими дядьками в тітками, та і чоловік в неї теж добренький, ні, щоб дома лишитися, то він сам поїхав і її потягнув з собою, а дитині няню хотіли найняти безсовісні. І що, що вони начальство, що без них ніяк?

А знаєте в скільки вони прийшли? О 2 ночі, це дитя б весь час з чужою тіткою сиділо? Добре що я приїхала все таки.

А ще, пішли святкувати Новий рік, я відразу сказала що з ними не піду, адже там нікого не знаю, і взагалі, чому вдома не можна посидіти. То вони образилися, взяли малечу і пішли, а я? Я все свято вдома проплакала.

Я думала я з внучкою побуду, а вона вічно десь бігає, не може вже ніяк зупинитися і мені час виділити, от для чого тоді я тут, щоб самій сидіти? А вона мені ще й заявила, бабуся, чого ти сердишся, ти ж сама захотіла, не можу ж я все покинути і сісти вдома біля тебе.

Та як так, народжувати скоро а вона як не на корпоратив то ще куди. Це вся молодь така, як її напоумити щоб сіла вдома і сиділа і дитину нікуди не тягла за собою, чи з її чоловіком поговорити, щоб теж менше де лазив?

Related Post

Дружина нашого працівника подала на аліменти. Чи повинні ми йому допомогти?Дружина нашого працівника подала на аліменти. Чи повинні ми йому допомогти?

Хочу запропонувати до обговорення історію на кшталт тих, де багато невідомих та пояснень не буде, але рішення приймати треба. Нашій організації надає послуги одна людина: щось полагодити, перевезти, купити, встановити.