Вам досі здається що я в рай потрапила

Влаштувалася працювати помічницею на одну фірму. В об’яві було написано, що потрібна жінка до 30 років, гарна, струнка, модельної зовнішності словом. Гарне обличчя і майже ідеальна фігура завжди були моєю сильною зброєю.

З самого початку я мала працювати в цій же конторі, але просто кур’єром, але після переговорів з директором мені запропонували посаду помічника. Не подумайте нічого погано, як в фільмах показують, чого тільки ці помічниці не роблять, в їхні обов’язки входить далеко не те, що прописано в посадовій інструкції.

В реальному житті мало просто закрутити з директором для того, щоб отримати гарну оплату, квартиру чи робочу машину. В мене все це є. І так, я виконую далеко не ті обов’язки які мала б.

Поясню. Мій директор постійно спілкується веде переговори з різними людьми, жінками і чоловіками. Це проходить регулярно, кілька разів на день.мене, як його помічницю він бере з собою.

Так, в мене є економічна освіта, і я прекрасно розумію про що йде мова на цих переговорах і ланчах. А ще нещодавно я закінчила курси по трудовому праву, вдоль і поперек вивчила всі закони і норми, якими треба керуватися в нашій діяльності.

Але головне моє завдання відволікати увагу, увагу жінок, ставлячись до них дружелюбно, давати поради, обговорювати манікюр.

Звісно привертати увагу чоловіків набагато простіше,з моїми то даними і зовнішністю. Я задоволена своєю професією, нічого такого тут я не бачу, зате зовсім скоро моя мрія стане реальністю, я зможу купити квартиру, допомогти батькам.

Але в мене майже не лишилося друзів, бо більшість подруг кажуть, що це низько, але я думаю, вони просто заздрять. І якщо хто думає, що виглядати як з обкладинки 24/7 це легко, нехай спробує сам.

Недосипи, дієти, зал, я звісно ж обов’язки в офісі. Вам досі здається що я в рай потрапила?

Related Post