Варто було тільки одного разу показати перед свекрухою свій характер, як це змінило її життя назавжди

З Лєрою таке вперше, зазвичай вона була організована і відповідальна дівчина. Скоріше за все просто майбутнє знайомство з батьками нареченого вибило її з колії.

Лєра звикла за собою доглядати, завжди робила манікюр, фарбувалася в салоні, не те щоб дуже цим хвалилася, але вважала що не варто перепалювати волосся та псувати нігті самостійно, адже для цього є спеціально навчені люди.

В цілому Лєра була розумною, в міру з характером, не гордою, але з власними принципами.

Наречений Петро із звичайної сім’ї, але і Лєра не донька бізнесмена, середні зарплати у батьків, трішки більші у Петра і Лєри. День коли вона познайомиться з майбутньою свекрухою, вона запам’ятала назавжди.

Манікюр зробити не встигла, до колориста не потрапила, у тих речах що була, відразу ж з роботи і поїхала, спізнювалася жахливо, тому купила в подарунок свекрусі букет квітів, гарний шовковий платок, свекру набір настоянок на травах.

Прийняли її як рідну, посиділи, погомоніли, але Лєра весь вечір відчувала себе не в своїй тарілці, то ховала руки від свекрів, то намагалася закрити ногою стрілку на колготках, яку зробила заходячи до під’їзду.

Уже виходячи з дому, Лєра подякувала Тамарі Олегівні, а та сказала, що дуже рада що її сину дісталася така хороша, скромна і дуже проста дівчина.

Так склалося життя, що Лєра з Петром живуть від свекрів далеко, але щоразу як ті приїздять в гості, Лєра змиває макіяж, вкладає волосся так, щоб не було видно вибитого виска, ховає всі фото, натягує на себе домашній халат і пече пироги. Досі свекри словом поганим дівчину не назвали.

Як ви вважаєте, це притворство, чи можливо саме так треба поводити себе перед свекрухою, чи мудро вчинила Лєра? Адже більшість її засуджує, називає двуликою?

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Я не можу відпустити чоловіка зустрітися з друзямиЯ не можу відпустити чоловіка зустрітися з друзями

Не можу знайти пояснення своєї поведінки. Не можу спокійно сприймати, що партнер періодично бачиться з друзями без мене (причому так було з усіма моїми чоловіками). Навіть якщо я в цей