Варя розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікувати

Коли вона народилася була сильна гроза, виблискувала блискавка, дув сильний вітер. Пологи були важкими, лікарі не сподівалися що виживуть двоє, мати і дочка, намагалися врятувати матір.

Але всупереч страхам лікарів дівчинка вижила, їй дали ім’я Варя, вона швидко набирала вагу, була живавою і допитливою дитиною. Дівчинка Варя вродилася красунею, у неї були зелені очі, кольору темної болотної рідини, довгі густі, чорні вії, кучеряве руде волосся.

Коли Варя пішла в школу, всі хлопчики в класі були таємно закохані в неї. Коли Варя заканчівалв школу за нею ходило прізвисько відьма, дехто називав її так за зовнішній вигляд, інші за дивні обставини які з нею траплялися.

Коли Варя не хотіла писати контрольну, з учителем що небудь траплялося, або терміново скасовували заняття. Всього що хотіла тим чи іншим чином траплялося. Вона могла побажати добра або зла людині і неодмінно все відбувалося.

Варю не любили, намагалися з нею не спілкуватися. Закінчивши школу Варя вступила до медичного, однією з основних причин чому вона вибрала цей вуз було те, що вона відчувала енергетику людей, бачила їх бажання, думки, бачила негатив чи добро та чи інша людина, поганій людині, якій бажала зла іншим вона бажала пізнати бажання самому, теж стосувалося і людей з добрими думками.

Варя розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола вона могла вилікувати. Варя закінчила університет з червоним дипломом, вона вибрала професію терапевта, тільки там, на первинному прийомі вона бачила людину наскрізь і могла вірно направити до вузького спеціаліста.

Варя була найбільш затребуваним лікарем, всі хотіли потрапити саме до неї на прийом. Але допомагаючи людям Варя брала їх енергію на себе і їй потрібно було позбавлятися від цієї негативної енергії.

У такі моменти вона виїжджала в ліс, притискалася до дуба, розпускала волосся і кричала що є сили. В одну з таких її вилозок, її побачив місцевий мисливець, він був вражений її красою, але ще більше він був вражений її поведінкою.

У моменти крику Варя була не схожа на себе, її зовнішність мінялася, з’являлося щось звірине в погляді, загострювалося підборіддя, здавалося виростав ніс. Мисливець став чекати появи Вари, вона завжди приїжджала в різні періоди часу, але він наполегливо чекав і милувався нею коли вона була красива і жах страху охоплював його коли вона кричала.

Він хотів підійти і познайомитися, але боявся порушити її усамітнення. Варя знала що за нею спостерігають, вона чекала коли він прийде до неї, вона бачила що вони були схожі, але тільки він не розкрив в собі дар чи прокляття. Варя знала що він прийде і буде допомагати їй, буде нейтралізувати її енергію.

You cannot copy content of this page