fbpx

Вчора, повертаючись додому після роботи, я не могла не звернути увагу на несподівані «будівельні роботи» у двері сусідки: два дужих мужика міняли вхідні двері в її квартиру

Саме міняли, а не зламували, тому що поруч сусідка поспішила мене заспокоїти, що вона в курсі того, що відбувається.

Ми розговорилися, і незабаром я дізналася, чому тітка Галя (так звуть сусідку) вирішила раптом встановити сучасні броньовані двері замість старих.

Виявляється, що на минулому тижні на 4-му поверсі нашого будинку пограбували квартиру її подруги.

Я в цьому будинку живу менше року, з мешканцями ще не роззнайомилася (та й не особливо прагнула, якщо чесно) і була не в курсі. Але тітка Галя посіяла в моїй душі сумніви, які і стали причиною того, що я пишу зараз цю історію і прошу вашої поради.

До вчорашнього вечора я навіть не замислювалася про те, що мені потрібен якийсь захист. Якось навіть не приходило в голову, що мене можуть пограбувати. Справи останнім часом йдуть добре, причин для занепокоєння немає.

Та й раніше доля оберігала мене від зустрічей з нехорошими людьми, а в історіях з кишеньковими злодіями і злодіями я завжди була тільки слухачкою.
Але, слава Богу, не учасницею. Але ж це не означає, що так буде і далі, вірно?

Адже ніхто з жертв квартирних злодіїв теж не планував, що до них додому без дозволу влізе хтось сторонній і понесе найцінніше.

Не відкладаючи вирішення проблеми в довгий ящик, я полізла в інтернет вивчати тривожну мене проблему уважніше. Статистика квартирних крадіжок в Києві, особливо за останній рік, зовсім не радує.

Фахівці радять турбуватися про свою безпеку самостійно, адже, як відомо, порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Особливо в нашій країні.

На якомусь форумі я знайшла відгук про міжкімнатні та металеві двері. Виявилося, що сучасні надійні бронедвері коштують не так уже й дорого (все залежить від побажань замовника, в т.ч. і таких, без яких цілком можна було б обійтися). Крім того, можна окремо замовити доставку і установку обраної двері, що дуже зручно і економить час.

Тепер мене мучать сумніви: чи варто витрачати відкладені на відпустку гроші на установку вхідних металевих дверей або все-таки не міняти свої колишні плани? І у відпустку хочеться, і залишати квартиру без нагляду зі старими китайськими дверима і примітивними дешевими замками тепер боязно. Порадьте, будь ласка, як мені поступити.

Related Post

Зараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читачаЗараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читача

Моя історія максимально банальна. Закохався я в інституті в дівчину. Вона була головною красунею курсу. Завжди ходила з високо піднятою головою. До такої, як зазвичай кажуть, на кривій козі не