fbpx

Вчора у мого кума народилася дочка. Подія радісна, але мені чомусь радіти особливо не хочеться. Ні, я звичайно ж бажаю їх дитині здоров’я, щастя і все таке, але з його батьками у мене не найкращі стосунки

А ваші чоловіки теж так роблять? Вчора у мого кума народилася дочка. Подія радісна, але мені чомусь радіти особливо не хочеться.

Ні, я звичайно ж бажаю їх дитині здоров’я, щастя і все таке, але з його батьками у мене не найкращі стосунки.

Розповім просто вчорашній приклад. Я думала, що як всі нормальні люди, кум вчора прийде з пляшкою шампанського і коробкою цукерок, ну або хоча б з пляшкою пива, з огляду на його жадібність.

Однак кум, подзвонив тільки своєму найкращому другові – моєму чоловікові і запросив тільки його до себе додому.

Чоловік поставив мене до відома, що він прийде через дві години, хоча йому потрібно було ще прибрати у дворі і пішов.

А мені стало так прикро, адже це вже не перший раз таке повторюється. І навіть не прикро, що кум не зайшов в гості поділитися радістю, а прикро через неприємні відносини чоловіка до мене.

У всякому разі мої друзі вже точно б так не вчинили. А мій чоловік виявляється на перше місце ставить свого друга, а не мене, адже в даній ситуації він би міг подзвонити другу і сказати, мовляв ти приходь до нас!

Або сказати, раз ти мою дружину не запрошуєш, тоді і я не піду, тому що ми з нею пара. Але ні – чоловік помчав і прийшов через 4 години і ліг спати.

Я вважаю, що якій люди дивні не були, а так робити не красиво. Навіщо взагалі такі куми?

Бувають же ситуації, коли куми дійсно як родина, чи в наші часи такого вже немає ?

Related Post

Як я підробляла два місяці на заправці і зустріла свого майбутнього чоловіка…Як я підробляла два місяці на заправці і зустріла свого майбутнього чоловіка…

Два місяці працювала на заправці. Влітку на третьому курсі подруга запропонувала підробити. Мені не дуже хотілося тоді повертатися додому – переїхала до подруги на цей час з гуртожитку. Тоді вдома

Мати кинулася до церкви, простояла там на колінах всю службу, потім підповзла до розп’яття і почала молити Бога, щоб дитина одужала. Скільки вона молилася, вона не пам’ятала, впала в забуття. І здалося їй. що від розп’яття стало виходити світло і голос сказав їй: “Що ж, я вилікую твоє дитя, але дивись, не пожалкуй про це”Мати кинулася до церкви, простояла там на колінах всю службу, потім підповзла до розп’яття і почала молити Бога, щоб дитина одужала. Скільки вона молилася, вона не пам’ятала, впала в забуття. І здалося їй. що від розп’яття стало виходити світло і голос сказав їй: “Що ж, я вилікую твоє дитя, але дивись, не пожалкуй про це”

Цю історію я почула давно від знайомої моєї бабусі, якось розмова зайшла про те, що у Бога щось просити, треба дуже обережно, інакше допомога може обернутися на шкоду. Ось що