Вчила турецьку, щоб зробити сюрприз нареченому, а перед весіллям почула пересуди рідні

Вивчення нових мов допомагає людині розвиватись. Адже чим більше знаєш, тим краще виходить пізнавати цей світ. Люди вчать мови, щоб подорожувати та насолоджуватися колоритом чужої країни.

Так сталося і з Аріною. Вона якось побувала на відпочинку в Туреччині і настільки закохалася в цю країну, що поступово почала вчити турецьку.

Хоча, зрозуміло, ще однією причиною любові до Туреччини став чарівний красень Мурат. Пара познайомилася у готелі, де відпочивала Аріна з подругами. Вирішувати будь-яке побутове питання допомагав усміхнений адміністратор, який буквально зачарував молоду туристку.

Спочатку Аріна вирішила, що знайомство з іноземцем для неї неприйнятне. Але Мурат був дуже наполегливий.

Два тижні відпочинку Аріна поєднувала з гарними залицяннями гарячого турка. Все складалося дуже добре. Можливо, вона помилялася щодо східних чоловіків?

Мурат був дуже уважний та добрий. Дівчина не зустрічала таких добрих чоловіків до цього моменту. Можливо, саме ця турбота і вразила її.

Відпустка пролетіла неймовірно швидко, і Аріна з жахом подумала про розлуку з Муратом. Але чоловік поспішив заспокоїти дівчину та запевнив, що вони продовжать спілкування в Інтернеті. Подруги Аріни крутили пальцем біля скроні та казали, що це звичайний курортний роман. Як правило, на курорті він починається, на курорті ж і закінчується.

«Припини будувати повітряні замки. Не буде далі в твоєму житті ніякого Мурата», — спокійно відповіла сумній Аріні її найкраща подруга Марія.

Аріна намагалася заспокоїти себе, що вона справді добре провела час. Це означає, що відпустка пройшла недаремно. Безсумнівно, якийсь час вона сумуватиме за Муратом, але треба жити далі.

І хоч би як сумувала дівчина, але після приземлення літака побачила повідомлення від Мурата. Вона дуже зраділа і вирішила продовжити спілкування з іноземцем потай від усіх.

До поїздки на відпочинок Аріна не знала турецької. Вже на місці вона вивчила найнеобхідніші фрази. Мурат непогано знав її мову, тож особливих проблем не виникало.

Але щоб здивувати коханого, дівчина стала посилено штудіювати турецьку на курсах. Рідним говорила, що вивчає англійську. Одного чудового ранку родину дівчини приголомшив раптовий приїзд турецького нареченого.

Мурат справді здивував батьків Аріни. Спочатку вони поставилися скептично до такої події, але чоловік зачарував їх своєю природною харизмою. Аріна вже подумки вибирала квартиру на березі теплого моря і облаштовувала її.

Батько дівчини до останнього залишався напруженим та підозрілим. Йому було складно повірити, що цей балакучий і усміхнений турок не приховує якихось страшних таємниць.

Однак про таємниці таки довелося дізнатися. Досить несподівано та різко. Про вивчення турецької Аріна коханому не повідомляла. Хотілося зробити справжній сюрприз та показати себе у всій красі вже у Туреччині.

Коли вкотре пара прилетіла до Туреччини, вони вже були у статусі нареченого та нареченої.

«А куди мені решту твоїх дружин подіти?» — з широкою усмішкою на обличчі вимовила мати нареченого.

Ця дама вирішила, що Аріна не розуміє турецьку, тому вирішила не церемонитися. Але натягнута усмішка видала б її у будь-якому разі.

Аріна оторопіла. Слово “дружина” вона почула так чітко, наче грім серед ясного неба.

«Куди подіти Айше та Нілюфер? Що мені робити з ними? А діти? Ти про що думав?».

Сварка була космічних масштабів. Мати Мурата лаялася з ним так, що стіни будинку ходуном ходили. Але й сам новоспечений наречений розлютився так, як Аріна ніколи досі не бачила. Очевидно, що знайомство пішло не за планом з перших секунд.

«То в тебе дві дружини? Але ж це заборонено, хіба ні? — непоганою турецькою спитала Аріна, почувши раптову новину від матері коханого.

Чи варто говорити, що очі Мурата та його матері були розміром із монету?

З Туреччини Аріна поверталася буквально того ж дня. Ця ситуація її чомусь більше розсмішила, ніж засмутила. В аеропорту з дівчиною познайомився усміхнений італієць Фабіо.

«Вивчення нових мов точно зайвим не буде. Здається, я навіть знаю, яка саме мова буде наступною», — з усмішкою міркувала Аріна.

Літак неспішно ніс її до рідних країв. Ніякого весілля. Тільки щаслива та задоволена своїм життям леді повертається додому.

You cannot copy content of this page