Вчинила гідно, вилила склянку води коханці на голову

Коли вчилася в школі в 11 класі, після уроків зайшла з подругами в кафе. Точніше сказати змість уроків, адже 11 клас, на носі випуск, в голові хлопці.

Мамі дзвонила перед цим і сказала що додому затримаюся, бо багато задали читати, буду в бібліотеці. Дуже переживали щоб нас не спіймали в кафе хтось із знайомих чи вчителів, адже це могло вплинути на результати наших іспитів.

Там ми сиділи і веселилися, знайома дівчина, яка була старше нас купила нам коктейлі, ми відпочивали.

Мати дзвонила, я не брала телефон, написала тільки смс, що в читальному залі, сподівалася прийти до тями, до того часу як піду додому.

І тут в кафе заходить парочка, я розумію що щось знайоме, побачила свого батька з якоюсь білявкою. Я не відразу впізнала батька, тому не звернула увагу на те з ким зайшов. Але вони сіли неподалік, за декоративною аркою з квітами, а вона сиділа до мене спиною, а тато був дуже захоплений бесідою і не помітив мене.

Перше що хотіла зробити це набрати маму і все розповісти,але потім вирішила не лізти в їх розбірки. Та в мені звідкись взялося стільки гніву, що я підійшла і вилила цієї кралі стакан холодної води на голову.

Тоді я вважала це достойним вчинком, це була своєрідна помста за маму, і за те тато зраджував їй з цією мочалкою. Вона з криками підривається з місця, ми з нею зустрічаємося поглядами, і я бачу, що це моя мама.

Вона просто перефарбувала волосся. Мені звісно ж влетіло вдома від обох, батько не давав грошей а мама ображалася що я їй збрехала, але вже ближче до випускного мама позвала мене в кімнату до себе, обняла і подякувала.

Виявляється для неї дуже важливо було щоб я її підтримала, якби така ситуація склалася. Батько згодом теж відійшов і почав говорити з нами обома. Бо на маму він злився через новий колір волосся.

От що за чоловіки пішли, я йому шлюб врятувала, а він мене без грошей лишає. А як би ви вчинили, розповіли б матері про таке?

Related Post

Вкотре переконуюсь, що зі своїми працювати набагато гірше, бо чужі люди адекватнішіВкотре переконуюсь, що зі своїми працювати набагато гірше, бо чужі люди адекватніші

Маю дуже цікавих родичів. Все почалося з того, що ми заснували свій невеличкий бізнес і займаємося виготовленням матеріалів для будівництва під ключ. Одним словом, ми можемо облаштувати пустий будинок або

Добре що не сказала про квартиру, а то б на вулиці опиниласяДобре що не сказала про квартиру, а то б на вулиці опинилася

Коли я зійшлася з своїм теперішнім чоловіком, у нас обох була нерухомість. У мене двокімнатна і однокімнатна квартира, у нього однушка. Але надто сильно я не переживала з цього приводу.