fbpx

Вчинила гідно, вилила склянку води коханці на голову

Коли вчилася в школі в 11 класі, після уроків зайшла з подругами в кафе. Точніше сказати змість уроків, адже 11 клас, на носі випуск, в голові хлопці.

Мамі дзвонила перед цим і сказала що додому затримаюся, бо багато задали читати, буду в бібліотеці. Дуже переживали щоб нас не спіймали в кафе хтось із знайомих чи вчителів, адже це могло вплинути на результати наших іспитів.

Там ми сиділи і веселилися, знайома дівчина, яка була старше нас купила нам коктейлі, ми відпочивали.

Мати дзвонила, я не брала телефон, написала тільки смс, що в читальному залі, сподівалася прийти до тями, до того часу як піду додому.

І тут в кафе заходить парочка, я розумію що щось знайоме, побачила свого батька з якоюсь білявкою. Я не відразу впізнала батька, тому не звернула увагу на те з ким зайшов. Але вони сіли неподалік, за декоративною аркою з квітами, а вона сиділа до мене спиною, а тато був дуже захоплений бесідою і не помітив мене.

Перше що хотіла зробити це набрати маму і все розповісти,але потім вирішила не лізти в їх розбірки. Та в мені звідкись взялося стільки гніву, що я підійшла і вилила цієї кралі стакан холодної води на голову.

Тоді я вважала це достойним вчинком, це була своєрідна помста за маму, і за те тато зраджував їй з цією мочалкою. Вона з криками підривається з місця, ми з нею зустрічаємося поглядами, і я бачу, що це моя мама.

Вона просто перефарбувала волосся. Мені звісно ж влетіло вдома від обох, батько не давав грошей а мама ображалася що я їй збрехала, але вже ближче до випускного мама позвала мене в кімнату до себе, обняла і подякувала.

Виявляється для неї дуже важливо було щоб я її підтримала, якби така ситуація склалася. Батько згодом теж відійшов і почав говорити з нами обома. Бо на маму він злився через новий колір волосся.

От що за чоловіки пішли, я йому шлюб врятувала, а він мене без грошей лишає. А як би ви вчинили, розповіли б матері про таке?

Related Post

На Аньку із сусіднього будинку ніхто не задивлявся через її зайву вагу…На Аньку із сусіднього будинку ніхто не задивлявся через її зайву вагу…

Дівчина з сусіднього будинкf, Анька, довго не могла підшукати собі пару. Висока і повна, незграбна, вона викликала у однолітків протилежної статі тільки сміх. Я проходячи повз (будучи набагато молодше)  дивилася

Кілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світіКілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світі

Коли моє життя пішло шкереберть я відразу згадала ті поради, які колись давала мені моя бабуся. Перш за все вона завжди мені казала життєві поради і настанови, які мені здавалися

Нова подруга дружини захопила її езотерикоюНова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею