Вдень все добре, на одній хвилі, взаємодіємо, але ось увечері він мене як чоловік не приваблює

У мене відчуття, що борсаюся в болоті, в якомусь підвішеному стані. Хочу піти від чоловіка до коханого, але не можу наважитися на останній крок.

У мене протягом року були стосунки з одруженим чоловіком, і сама я одружена. Стосунки серйозні, ми доросли до того, щоб порвати з колишніми сім’ями та утворити свою: схожі інтереси, збігається темперамент, сильний потяг одне до одного. З ним спокійно, немає невротичних стосунків.

Місяць тому вирішили це зробити, але до кінця не довели. Зізналися своїм «половинкам». Його дружина в шоці та на межі інфаркту. Швидка психоз. Діти – свідки сцени.

Мій же чоловік повівся дуже порядно, я його знову почала поважати. Хоча останні роки здавалося, що ми стали просто сусідами і жодних почуттів не лишилося. Загалом наші половинки попросили ще один шанс і стали намагатися.

Мій чоловік досі любить мене, каже, що ще сильніший, ніж раніше. Тепер він робить все, чого мені так не вистачало: спільне дозвілля, допомога з дітьми та по дому, відвідування виставок та майстер-класів, перегляд разом фільмів.

Страждає він, звичайно, і бачить, що і я страждаю, тому що все-таки люблю іншого, і чекає з дня на день, що я піду. А я не можу наважитися, бо він дуже добрий, надто добрий. Надійний, добрий, мудрий. Мені не те щоб шкода його, але серце розривається, знаючи, що я завдаю йому страждання.

Справа ускладнилася тим, що мій коханець пішов-таки з дому. Чекає тепер на мене. Можна сказати, що його дружина вигнала через те, що він не справлявся з почуттям до мене, і це було помітно. Хоча минуло лише 3 тижні. Чого вона хотіла так швидко. Але факт залишається фактом.

Тепер я кидаюся. Сьогодні вранці хочеться одного, потім іншого, потім знову, потім цього.

Як розібратися, чого мені справді треба? Я коли з коханцем, то мені душевно, комфортно, тягне фізично.

З чоловіком, швидше за все, спокій, налагоджений побут, діти щасливі. Вдень все добре, на одній хвилі, взаємодіємо, але ось увечері він мене як чоловік не приваблює. Я уникаю його і інтиму з ним не хочу. Коли думаю знову у бік коханця, сльози на очах. А як він без мене?

Як розібратися в собі та не мучити стільки людей?

You cannot copy content of this page