Вдень все добре, на одній хвилі, взаємодіємо, але ось увечері він мене як чоловік не приваблює

У мене відчуття, що борсаюся в болоті, в якомусь підвішеному стані. Хочу піти від чоловіка до коханого, але не можу наважитися на останній крок.

У мене протягом року були стосунки з одруженим чоловіком, і сама я одружена. Стосунки серйозні, ми доросли до того, щоб порвати з колишніми сім’ями та утворити свою: схожі інтереси, збігається темперамент, сильний потяг одне до одного. З ним спокійно, немає невротичних стосунків.

Місяць тому вирішили це зробити, але до кінця не довели. Зізналися своїм «половинкам». Його дружина в шоці та на межі інфаркту. Швидка психоз. Діти – свідки сцени.

Мій же чоловік повівся дуже порядно, я його знову почала поважати. Хоча останні роки здавалося, що ми стали просто сусідами і жодних почуттів не лишилося. Загалом наші половинки попросили ще один шанс і стали намагатися.

Мій чоловік досі любить мене, каже, що ще сильніший, ніж раніше. Тепер він робить все, чого мені так не вистачало: спільне дозвілля, допомога з дітьми та по дому, відвідування виставок та майстер-класів, перегляд разом фільмів.

Страждає він, звичайно, і бачить, що і я страждаю, тому що все-таки люблю іншого, і чекає з дня на день, що я піду. А я не можу наважитися, бо він дуже добрий, надто добрий. Надійний, добрий, мудрий. Мені не те щоб шкода його, але серце розривається, знаючи, що я завдаю йому страждання.

Справа ускладнилася тим, що мій коханець пішов-таки з дому. Чекає тепер на мене. Можна сказати, що його дружина вигнала через те, що він не справлявся з почуттям до мене, і це було помітно. Хоча минуло лише 3 тижні. Чого вона хотіла так швидко. Але факт залишається фактом.

Тепер я кидаюся. Сьогодні вранці хочеться одного, потім іншого, потім знову, потім цього.

Як розібратися, чого мені справді треба? Я коли з коханцем, то мені душевно, комфортно, тягне фізично.

З чоловіком, швидше за все, спокій, налагоджений побут, діти щасливі. Вдень все добре, на одній хвилі, взаємодіємо, але ось увечері він мене як чоловік не приваблює. Я уникаю його і інтиму з ним не хочу. Коли думаю знову у бік коханця, сльози на очах. А як він без мене?

Як розібратися в собі та не мучити стільки людей?

Related Post

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,

Я почала віддалятися від чоловіка. Наче ми живемо вже років 20 у шлюбіЯ почала віддалятися від чоловіка. Наче ми живемо вже років 20 у шлюбі

Мені 30 років, за плечима невдалий шлюб (прожили 2 роки). Єдина радість від колишнього чоловіка – донька красуня. Він гуляв, зраджував. Останньою краплею стало те, що спіймала його на зраді

Я не можу прийняти дитину свого хлопцяЯ не можу прийняти дитину свого хлопця

Познайомилася я із Романом на святкуванні дня народження подруги Насті. Він мені відразу сподобався, але коли я дізналася, що він розлучений, та ще й дитина є, я вирішила, що це