Перейти до вмісту

Вдома я все висказала, хіба можна дитину змушувати таке робити?

Донька дитину водить по всяким гурткам, і бо себе взяла, коли внучці 10 років. Донька відкрила власну невелику студію з танців, і зовсім скоро до неї дуже багато дівчаток та навіть хлопчиків почали водити.

Та як ви зрозуміли, це далеко не вся проблема, яка мене тривожить. Танці непрості, а як вони на них кажуть – художні. І називається цей вид танців чи спорту – пілатес.

Слово ще таке, сама назва вульгарна і некрасива. Кілька разів я була присутня на тренуваннях внучки, в розминці і легких вправах я нічого такого не побачила.

Якби ж то я знала що насправді ховається під цим мистецтвом. Через кілька років занять мою внучку вибирають конкурсанткою в одне змагання.

Що ж, я допомагала як могла, в одному із магазинів ми побачили костюм для гімнастики, дуже гарний, але розміру потрібного не було, а внучка хотіла саме такий, тому я вирішила допомогти.

Позичила машинку швейну, накупила тканини, позвала кількох подружок, які б мали допомоги облити костюм блискітками. Пообіцяла всіх запросити на виступ.

А що, група підтримки, донька здивувалася, сказала що не очікувала такої підтримки, думала ми проти будемо. Та чому ж проти. Потім дівчата відправилися на макіяж і зачіску.

Я не зрозуміла спочатку, але яка зачіска, це ж гімнастика, треба гульку, а вони зачіску, та і макіяж досить дивний, яскравий, гімнастки такий не наносять. Так треба – подумала, все міняється, зараз молодь більш “прошарена”, тому необхідно йти в ногу з часом.

Моїй внучці випала честь виступати першою, через затори ми трішки спізнилися і прийшли на саме дійство, якраз моя Маринка вийшла на сцену. А там палиця? Розумієте, як в барах.

Я перед подругами ледь крізь землю не провалилася. Я ж то думала, що вона танцювати буде, а вона на тій трубі крутиться. Так мене ще ніхто не позорив.

Вдома я все висказала, хіба можна дитину змушувати таке робити? Хто це придумав, і що за пілатес такий, дитині 12, вона вертиться на тій палиці ще й посміхається. А ви б віддали своїх дітей на таке? Мені соромно