Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно, коли жінки ворогують через мужиків. Я бачу, що чоловік йти з сім’ї не збирається, але і кидати свою коханку не хоче. І я пішла на компроміс. Зустрілася з його коханкою, домовилися, що я буду терпимо ставитися до їх відносин і не тримаю зла на неї.

Коханка виявилася дуже ласкавою, доброю і доброзичливою дівчиною. Ми з нею в кафе розлучилися після розмови як близькі подруги. Навіть подарунки зробили одна одній.

І ось вони вирішили зіграти весілля. Але тільки неофіційно. Я ідею схвалила, і ми всі троє почали готуватися. Я з коханкою стали підбирати одна одній сукні. Вона мені вибрала гарне вечірнє плаття, а я їй допомогла вибрати весільну. Весілля вирішили грати в моєму домі. Зібралися я, чоловік і коханка вже рано вранці. Я на весіллі свого чоловіка повинна грати роль свідка. Підготували все до свята без проблем. Все майже по-справжньому, тільки без РАГСу.

У день весілля ми з коханкою були як близькі люди. Я одягла вечірню сукню, коханці допомогла одягнути весільну. Коли вона поправила весільну сукню, одягла фату, туфлі, то зайшла в зал. Ми з нею обнялися і дали чесне слово, що завжди дружити будемо. Мій чоловік і коханка обмінялися кільцями, а я кілька разів урочисто сказала: “Гірко, гірко”. Тільки що вийшла заміж коханка і мій чоловік пристрасно поцілувалися.

Першу шлюбну ніч провели у мене вдома. Я ночувала в залі, де цілий день було весілля. Але нам обом не спалося. Я і “нова дружина” мого чоловіка вирішили посидіти на кухні, поговорити про жіноче. Наш спільний чоловік вже спав глибоким сном і йому справи до нас не було. Вона прийшла у весільній сукні, а я знову одягла вечірню. Спілкувалися мирно і дружелюбно. Виявилося, у нас в житті багато чого спільного.

У всій цій історії я ні разу не відчула себе приниженою або ображеною. Навпаки, я дуже щаслива. З його коханкою я спілкуюся набагато більше, ніж зі своїм чоловіком, допомагаю їй у житті. Разом з нею я ходжу по магазинах, в басейн, в кафе і ресторани, на пляж. Думаю, що буду завжди при коханці. А мужики потім.

You cannot copy content of this page