fbpx

Весілля перетворилося в цирк завдяки матері нареченого. Але кожен отримав по заслугам

Вчора я ще була нареченою, сьогодні ж навіть згадувати не хочу про цю “знаменну” подію. Бо мій колишній благовірний дуже любить свою матусю, от я і лишила їх наодинці, хай тепер живуть як хочуть.

Мені 27, я з хорошої сім’ї, мене завжди виховували не те щоб правильно, але так, щоби батькам не доводилося червоніти за мене. Мабуть виховання і далося взнаки, бо в іншому випадку я б і не терпіла насмішки нареченого і присутність його матері.

Вони готувалися до події навіть більше ніж занадто. Оксана взагалі хотіла розписатися по тихому. Мати нареченого не дозволила. Сказала що весілля буває 1 раз в житті, тому треба погуляти як слід. Запевнила, що оплата банкету і інших послуг буде її подарунком.

А от батьки нареченої вирішили в такому випадку дарувати молодим путівку на море в Турцію. Мовляв, гроші на весілля всеодно подарують, то вони і розпорядяться ними як схочуть, а весільну подорож треба обов’язково. Але купити її обіцяли після свята уже, щоб не навантажувати молодих ще одною проблемою.

Оксана летіла окрилена додому. Все, заяву подали, ресторан замовили, фотографа вибрали, торт теж. Лишилося все обговорити з мамою майбутнього чоловіка. Але дівчина думала, що та проти не буде, бо ж сама запропонувала оплатити все.

Почали складати список гостей. Зійшлися на 65 гостях. У Оксани мало бути трішки менше, бо сім’я не дуже велика. В результаті уже перед самим весілля виявилося, що зі сторони нареченого буде 60 душ, тому Оксані разом з батьками треба вкластися 5 чоловік. Це було дуже неприємно, а головне теч що чоловік не підтримав. Потім розкритикували сукню.

А саме основне, в переддень весілля Оксана почула як мама жениха каже йому, що всі кошти з весілля щоб забирав собі. А потім їй віддав на оплату кафе. А той посміявся, кивком голови згодився. Оксані стало все ясно.

Весілля відбулося, багато хто дарував саме гроші, бо не прийнято вже на такі заходи сервізи нести та постіль. В результаті кругленька сумма була зібрана в спеціальну коробочку. Така ж коробка була підготовлена для побажань.

Оксана розповіла все подрузі і вони вирішили все повернути на свою користь. Адже в Оксани був короткий запис розмови відео на телефон. Тут, посеред весілля дівчина попросила нікого не розходитися, і показала на великому екрані сюрприз для молодого. Всі були в шоці, його мати схопила коробку з побажаннями, думаючи що там гроші і втекла разом з сином.

На гроші від весілля, а також ті кошти що батьки хотіли подарувати на відпочинок Оксана купила невеличку квартиру студію, доклавши свої заощадження. І доречі квартиру купила на ім’я батьків. Щоб при розділі майна не ділити її. А от чоловік в шлюбі встиг продати машину і купити трішки дешевшу, а разом з машиною ще і квартиру розміняти з мамою. Чи варто казати, що це був кращие для Оксани розлучення в житті.

Related Post

Після гучної гулянки до моєї спальні зайшов не чоловік, а його другПісля гучної гулянки до моєї спальні зайшов не чоловік, а його друг

На той момент мені було 36 років, я блондинка, хороша фігура, весела, добра, привітна. У нас з чоловіком багато друзів і дружимо сім’ями довгими роками. Ходимо одне до одного в

Викликав мене шеф і запитав: «А ти знаешь чому журавлі білі?», я відповів і за це він мене підвищив та додав зарплатніВикликав мене шеф і запитав: «А ти знаешь чому журавлі білі?», я відповів і за це він мене підвищив та додав зарплатні

“А ти знаєш, чому журавлі білі?” Є у нас на роботі один співробітник, який вже всіх дістав. От не просто дістав, а грунтовно заколивав! Коли видається вільна хвилинка, то він

facebook