fbpx

Від мого чоловіка божеволіє молода дівчина… Він музикант, популярний, гарний. Вона почала намагатися зі мною подружитися, але же я знаю, що вона просто шукає причини з’явитися в нас дома

 

Мій чоловік – музикант. Він молодший за мене на сім років, і так, у нас все по любові, хочете вірте – хочете ні.

Я – людина не особливо ревнива, якщо я комусь довіряю, то я ніколи не сяду до читання повідомлень, до підслуховування телефонних дзвінків і іншого бруду. І до себе вимагаю такої ж поваги і довіри.

Звісно, оскільки чоловік молодий, та ще й музикант, плюс він досить-таки гарний, у нього є шанувальниці.

Більшість з них люблять його за музику, приходять на концерти і висловлюють захоплення в соціальних мережах, не намагаючись вдертися в приватне життя. Але також є і зовсім, що я називаю, які поїхали дахом.

Одна з них нещодавно з’явилася у нього в інстаграмі. Причому, це не його особистий інстаграм, а скоріше загальний, де постять фото всі члени групи.

Там вона коментувала виключно його знімки, все писала про те, як вона обожнює його, що готова на все і так далі. Я уваги не звертала, фанатизм, він такий, злиться на це немає сенсу. Мій чоловік також не намагався з нею йти на контакт і відповідати їй.

Після я познайомилася з однією дівчиною в інтернеті. Причому, познайомилися ми з нею на зовсім іншій сторінці , і я подумати не могла, що це та сама фанатка мого чоловіка і що тепер вона намагається дістатися до нього через мене!

Ми з одного міста, вона постійно пише мені, пропонує зустрітися і говорить про те, що я їй стала як подруга і таке інше. Але я-то знаю, що вона хоче прийти до нас додому і вертіти п’ятою точкою перед моїм чоловіком.

Зла не вистачає, чесно кажучи! Дивлюся я на таких ось дівчаток, які у щось вірять і на щось сподіваються, і начебто шкода їх, а потім розумію, що є багато випадків, коли вони забирали чоловіків з сімей.

Намагалася перервати з нею спілкування – плаче, дзвонить і пише, говорить, що немає у неї більше нікого, що їй самотньо, що без мене вона відчуває себе самотньою в цілому світі, навіть пару раз про самогубство щось проскакувало. Не знаю, що з нею робити і як бути.

Related Post

Зустріла свою шкільну любов через 14 років… Мабуть це найсильніше розчарування. Я же не одна така, дівчата?Зустріла свою шкільну любов через 14 років… Мабуть це найсильніше розчарування. Я же не одна така, дівчата?

Зустріла недавно хлопця, в якого була закохана в школі. У школі наші відносини закінчилися дуже швидко – мої батьки переїхали в інше місто. Ми якийсь час спілкувалися, але потім все

Андрій дізнався правду, їх шлюбу 40 років, 20 з яких дружина зраджувала…Андрій дізнався правду, їх шлюбу 40 років, 20 з яких дружина зраджувала…

Клацнув замок вхідних дверей. (початок першої частини за цим посиланням) – Андрій, ти вдома? – Голос дружини пролунав несподівано голосно, і я зрозумів, що не витримаю і почну з’ясовувати стосунки

Я не зважилася народити тому що просто бояласяЯ не зважилася народити тому що просто боялася

Історія моя сумна, тільки тому буду намагатися жартувати, щоб не занудьгували. Просто уточню, що це єдина моя помилка, про яку шкодую, шкодувала і буду шкодувати все життя. І, якщо повернути