Віддаєш мені всю свою останню італійську зарплату і отримаєш розлучення, – холодно пробуркотів чоловік

Ця тепла душевна історія сталася з Ольгою. Жінка все своє свідоме життя працювала в Італії. Майже 25 років Оля дарувала своє тепло іншим людям, поки вдома залишалися чоловік та маленька донька Карина.

Тоді Оля не могла зробити інакше, адже її чоловік Ігор залишився без роботи. Його мама довгий час хворіла, і Ігореві доводилося левову частку свого часу приділяти їй.

Оля не чинила опір, адже розуміла, що мама — це найцінніше, що є у кожного з нас. Тим більше, що у Ігоря, крім матері, нікого не було. Ольга погодилася працювати за двох, щоб він міг повністю присвятити себе догляду за рідною душею. Дівчина була щаслива, що її мама теж увійшла в становище і взяла процес виховання Карини на себе.

Але навіть тривала розлука Олі з Каріною не завадила двом жінкам підтримувати зв’язок. Ольга була готова на все, щоб її дочка мала найкращі гаджети, модні речі, дорогу косметику. Вона робила все, аби Карина була щаслива.

Мати навіть думки не допускала, що це може зіпсувати її дочку. І так сталося. Карина найбільше цінувала не подарунки, які мама дарує, а її увагу та сили, які вона витрачає на все це.

Дівчина завжди намагалася відповідати тим самим. Вона влаштувалася на роботу, як тільки змогла, і потихеньку почала відкладати гроші ще зі студентської лави. Оля вважала, що її сім’я живе добре.

Хоча питання свого спілкування з чоловіком жінка намагалася не порушувати. Пара давно зрозуміла, що охолола. Але завести розмову про розлучення першим ніхто не міг.

«Мамо, це здорове рішення за багато років. Я батька не бачила з того моменту, як почала жити з бабусею. І це в нас нібито все було гаразд. Розумію, що йому треба було доглядати свою матір. Але він просто відмовився від нас з тобою», — одного разу сказала у слухавку Каріна.

Ольга була приголомшена сміливими висновками, але розуміла, що вона має рацію. У той же час жінка захоплювалася мудрістю своєї ще такої молодої доньки.

Рішення про те, щоб розлучитись, Ігор сприйняв як належне. Ольга й сама розуміла, що за такий довгий час життя нарізно, вони навряд чи зможуть відновити колишні почуття.

Хоча Ігор спершу погодився на розлучення, потім дав задню. Ольга не розуміла, що змусило його змінити свою думку. Але, на жаль, слова чоловіка не змусили себе довго чекати.

«Віддаєш мені всю свою останню італійську зарплату і отримаєш розлучення», – коротко резюмував Ігор.

Ольга була в шоці. Вона щойно приїхала і розраховувала, що зможе деякий час протриматись у рідній країні без роботи. Потрібно було відпочити, звикнути. Що вона робитиме, якщо все віддасть? Та ще й просто так, заради чужої забаганки.

Тут втрутилася Карина:

«Не варто про це хвилюватися, матусю, адже в тебе вже не той вік. Я вирішу це питання. І розлучення отримаємо, і з грошима залишимося».

Ольга гадки не мала, як дочка проверне таку оборудку, але погодилася. Життя далеко від дому і роки тотальних обмежень дійсно підкосили її здоров’я.

Ольга сиділа за столиком ресторану та чекала на своє замовлення. Хоч вона й соромилася витрачати гроші на походи ресторанами, але Карина наполягла. Ще б пак, такий привід залишити без святкування. Мало того, що розлучення отримали, так ще й успішно підмінили конверти з грошима.

«Як же, ще всяких ледарів на горбу своєму тягнути. Посидить без італійської зарплати, може, порозумнішає. Сам би татусь до такого точно не додумався б, це його нова пасія грошенят захотіла. Уявляю їхні обличчя, коли вони побачать у конверті звичайні папірці», — реготала Каріна.

Думки роїлися у голові Ольги:

«Дочечка проти нових поїздок до Італії. Але чи можу я так? Чи вистачить тих грошей, що вдалося накопичити мені та Карині на гідне життя?»

Проте навіть важкі роздуми не перебивали відчуття щастя у душі Олі. Вона поряд зі своєю рідною душею і відчуває, що завжди хочеться посміхатися. Може, її дочка має рацію? Тепер Карина бере кермо влади в свої руки, а Олі варто їй повністю довіритися.

You cannot copy content of this page