Відьма у третьому поколінні розповіла, для чого завжди тримати монети на підвіконні

З давніх-давен існує дуже багато забобонів і прикмет. Особливо тих, які стосуються заробітку та грошей. Проте мало хто зараз дотримується забобонів. Фахівці в галузі магії запевняють, що дарма.

Адже саме ці забобони та маленькі практики допомагають відкрити грошовий потік. Твоя праця не пропаде даремно, а окупиться в десятикратному розмірі. Хіба не про це ти мрієш?

Отже, давай поговоримо про грошові забобони, про які варто знати.

Ніколи не передавай гроші з рук в руки, інакше вони підуть назавжди.

Віник у будинку потрібно зберігати помелом нагору.

У гаманці завжди має бути нерозмінна купюра. Її не можна витрачати, тоді вона приваблюватиме багатство.

Не рахуй чужі гроші, інакше свої не будуть водитися.

Не позичай гроші увечері.

Гроші найкраще зберігати на кухні. Не можна зберігати їх під матрацом чи у шафі.

Також можна проводити сильні фінансові практики. Трохи магії не завадить у житті. Якщо в тебе в будинку є грошове дерево, воно допоможе тобі притягнути гроші в будинок.

Якщо ж ні, тоді рекомендуємо завести. Ця проста рослина – справжній магніт для багатства. Особливо якщо провести з ним наступний ритуал, який має увійти в тебе у звичку.

Пам’ятай, щоб магія спрацювала, потрібно правильно налаштувати свої думки та емоції. Якщо ти постійно думаєш про брак грошей, то вони до тебе не прийдуть. Коли проводиш практику, налаштуйся на позитив і дій.

Отже, щоб провести змову на удачу та гроші, після кожної зарплати поклади у горщик із грошовим деревом три монети. Номінал не має значення. При цьому треба сказати такі слова:

«Як монети під землею залишаються, енергію багатства деревцю дають, так і в мене гроші в будинку множаться та збільшуються. Нехай буде так”.

Досить сказати ці слова один раз, коли кладеш монети на землю.

Ще варто запам’ятати, що вікна та двері – це місця входу грошової енергії. Тому потрібно зберігати кілька жовтих монет на підвіконні постійно. Вони приваблюватимуть багатство. Якщо ти щомісяця будеш виконувати цей простий ритуал і дотримуватись грошових забобонів, то незабаром помітиш, що гроші приходять у твій дім легко!

Related Post

Маша і Саша вийшли просто з лісу,як потім виявилося, ці незвичайні діти потрапили у дитбудинокМаша і Саша вийшли просто з лісу,як потім виявилося, ці незвичайні діти потрапили у дитбудинок

Вони вийшли з лісу. Так вони сказали директорші. Тамара Федорівна керувала дитячим будинком більше 20 років. Вона багато що побачила. Вхопила і горя, і радості. Але любити дітей так і

Класні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералкаКласні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералка

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «шашлик»? Рум’яне підсмажене м’ясо, нанизане на шампури і все ще шкворчать прозорим жирком над злегка червоним вугіллям, легкий димок і неповторний аромат. Сонце, зелена