Перейти до вмісту

Відмовилася обслуговувати клієнтку і робити їй складне нарощення

Уже 7 років я працюю майстром по манікюру. Робота звісно фізично не важка, але із 10, потрапляється один такий клієнт, який вимотає нерви на всю котушку. Саме цікаве що люди навіть не бачать того, що іноді майстрів може ображати чи виводити з себе.

Зовсім нещодавно у на сталася така ситуація, що до мене прийшла жінка і записалася на манікюр. Вона не вперше, в принципі зовсім спокійна, навіть я б сказала “золота” клієнтка, ніколи не спізнюється, завжди виконує вказівки, не просить чогось захмарного.

Але цього разу “золото” прийшло разом в своїм чадом. Якщо чесно в мене таке не вперше, але враховуючи те, що завжди приходили з дітьми старше 9 років, я трішки розгубилася. Дівчинці було всього 3-4. Ви уявляєте що може статися, коли даєш волю трьохрічній дитині в кабінеті де повно красивих пляшечок, баночок і наклейок.

А я от навіть уявити не могла, бо рахую що діти такого віку не здатні до самоконтролю, і звісно вони в цьому не винні, вони ж діти.

Треба сказати що на вулиці болото, слякоть, а в мене стоять 2 красивих крісла для очікування, і все б нічого, але вони молочного кольору. І ця дитина залазить туди прямо з ногами.

Я попросила коректно, щоб трішки пояснила дитині що треба знімати взуття, на що її мама мені сказала, що вона на дітей не верещить. Та хіба я просила верещати? Мені треба було просто щоб дитя сіло спокійно.

Поруч лежали каталоги і розкладки, масла на пробу, тому вона запросто могла щось проковтнути чи поранитися.

Коли я запитала яку саме процедуру для себе вибрала клієнтка, вона ткнула пальцем в нарощування з замисловатим декором та малюнками. Я розуміла, що за 3 години від мого маленького раю, від місця куди я вклала всю свою душу не залишиться нічого.

Непомітно, ще коли почала пиляти нігті, і від’єднала провід від лампи від мережі, і потім невзначай наче на автоматі натиснула на неї, і вона не спрацювала. Я вибачилася і сказала, що запасної в мене немає.

Жінка звісно обурилася, але скандал робити не стала, на прощання малеча коли йшла своїми красивими ручками в шоколаді заплямувала мені ще й стіну білого кольору.

Не знаю, чи правильно вчинила, хоч розумію що втратила клієнта, але надто багато я вклала в цей салон, щоб так розкидатися речами.