Відтоді як донька вийшла заміж все змінилося, вона більше не моя донечка, не хоче мені нічого розказувати

Ми завжди з моєю донькою були подругами. Ділилися секретами, вона ніколи від мене нічого не таїла. А зараз щось помінялося. Відтоді як вона почала жити з своїм чоловіком все інакше.

Ще в школі, як зараз пам’ятаю, всі оцінки, поведінку інших дітей, всі питання моя Маринка завжди обговорювала зі мною. Я могла дати їй пораду, ніколи не сварила.

Коли вона познайомилася зі своїм теперішнім чоловіком, то стала якоюсь дуже закритою. Ні, не подумайте, ми багато проводимо разом часу, сміємося, жартуємо, донька в гарному настрої, але більше своїх секретів не розповідає, не ділиться і тим, що в них в сім’ї. Я запитую, а вона каже що все нормально.

Нещодавно приходжу до них, а вона сидить, і видно ж що заплакана. Очі на мокрому місці. Запитую що сталося, вже собі такого нафантазувала. Думаю може б’є, може гуляє, може з дому пішов. Вже і не знаю що думати. Марина вперто мовчить. Дзвоню зятю, він каже чого ви причепилися до неї, як схоче то сама розкаже. Натякнув що посварилися наче б то, але не сказав чому, запевнив що все нормально.

Я день не знала на якому світі живу. Ввечері покинула всі справи і пішла до них, приїжджаю, дзвоню в двері, чую щось шорохкотить в квартирі але не відкривають. Я вже і кричати почала, мало що, не відкривають. Ну думаю все, набираю ще доньку на телефон, вона бере слухавку, питаю чого не відкриваєте, вона захекана якась, каже що зайняті були.

Відкрили через 3 хвилини аж, я заходжу в квартиру, Марина в сорочці зятя, на кухні квіти стоять, вино в кімнаті, а в неї на пальці каблучка з невеличким каменем. А сама Марина розтріпана, волосся аби як розчесане, туш знову потекла. Ми кілька хвилин поговорили і мене випровадили з дому.

Ні, ну молоді, всяке буває, але рідній матері можна ж сказати що там у них відбувається. Марина каже що не хоче виносити сварки і сімейні моменти чужим людям на огляд. А хіба я чужа? Ми ж були як подруги.

Related Post

Майбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжкуМайбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжку

Ця ситуація трапилася ще до того, як я вийшла заміж. Тепер я вірна чоловікові і навіть не дивлюся на інших чоловіків. А раніше у мене було два хлопця. Перший –

Оксана палила цигарки як поровоз, при цьому у її чоловіка була прямо непереносимість тютюнуОксана палила цигарки як поровоз, при цьому у її чоловіка була прямо непереносимість тютюну

Історія мого друга. Куріння, як всі знають, дуже згубна звичка. Мій друг не курить. Коли він п’ятнадцять років тому зустрів свою майбутню дружину, вже тоді вона курила. Вона курила дуже