Перейти до вмісту

Віка могла б отримати і його, і його гроші, але не захотіла

Віка не могла вчинити по іншому. Її виховували зовсім не так. Нехай би і світ перевернувся з ніг на голову, але вона не змогла переступити ні через свої принципи, ні через маленьких дітлахів Ольги. Вже буде як буде.

Вчора день був гарним, морозним, а сьогодні що день, що настрій, що життя не радують Вікторію. 4 тижні назад вона влаштувалася на нову роботу. З колективом швидко здружилася.

Ця посада стала як ковток свіжого повітря для неї. Після зради та розлучення важко було збирати себе заново, вчитися їсти, ходити, розмовляти і посміхатися. Ні, безумовно вона вміла, але коли застукала Юру разом з Нікою, то наче розучилася.

На цьому її щасливий шлюб завершився. Але не життя. Їй все ще було боляче, та вона знала що треба починати брати себе в руки. І почала вона з роботи. Нова робота допомогла забутися. А на роботі вона і познайомилася з Леонідом. Льоня був трохи старший за неї, солідний, гарний чоловік. Вони почали ходити на каву, потім просто на пляж, а в результаті зав’язалися стосунки.

Яке було здивування дівчини, коли їй хтось сказав, що він одружений. Віку в піт кинуло, та виду не подала. Коли Льоня наструного ранку приїхав по неї і 30 хвилин чекав під під’їздом вона не вийшла. Змінила номер, попросила його більше не турбувати і не рвати душу. Шкода, бо він хорошою людиною був.

Коли все ж на роботі обставини звели їх і цим двом людям довелося поговорити, Віка сказала тільки одну річ. -“Ти одружений”.

Льоня не розумів а чому питання, він обіцяв розлучитися, казав що з жінкою давно нічого не має і живуть вони в різних квартирах. Віка і саме це все знала, їй постійно доносили. Але її це не цікавило. Бо він одружений.

Вона твердо вирішила поплакати один раз, аніж бути приреченою, чекати поки він черговий раз зрадить вже їй. І вона вирішила що у них нічого не вийде. З поваги до Льоня вона не сказала нічого жінці, а колег запевнила, що не було в них роману, що вони давні друзі.

Керівник компанії закохався в Віку по вуха, а коли де й почув яка вона порядна, то без зайвої церемонії подарував каблучку та повіз в весільну подорож там де не було ні її колишніх, ні Льоні, ні образу його жінки і дітей перед очима.