Він багато розповів про себе, про дружину, виявилося, що вони давно не разом. Він її не любить, а дитину вмовили залишити її батьки

Я заміжня, а точніше була заміжня. З чоловіком розлучилися, але ще не офіційно. У мене донька від нього (їй 1 рік). Коли у нас тільки все починалося (з колишнім чоловіком), він познайомив мене зі своїм другом.

Це було на озері: ми купалися, засмагали. Загалом весело проводили час, причому більше з цим другом, ніж з чоловіком (колишній чоловік не дуже любить купатися).

Але трохи пізніше я дізналася, що у цієї людини скоро буде дитина. З дружиною у нього не ладналося, були часті конфлікти і сварки, весь свій вільний час він проводив зі мною. Зізнавався в коханні, хотів бути зі мною, бути разом.

До цієї людини мене дуже сильно тягнуло, ми зустрічалися, спілкувалися, але нічого інтимного у нас не було. Незабаром у нього народився син, і я вирішила, що зустрічі наші повинні зовсім припинитися. Ми перестали спілкуватися. Потім я вийшла заміж, в мене народилася прекрасна донечка.

Про цього чоловічка я багато разів згадувала, і думала. Потім перебуваючи ще у стосунках з чоловіком почула що у людини до якого мене тягло 3 роки тому, має народитися друга дитина. Я була шокована, але й водночас рада за нього. І ось нещодавно пару місяців тому ми зустрілися з ним на зупинці. Я вже була розлучена тоді.

Він попросив у мене номер телефону. Я довго сумнівалася, але номер все одно дала, тому що дуже хотіла цього. Ввечері він написав мені (хоча чесно сказати я чекала весь день дзвінка). Наступного дня він зателефонував, і сказав що стояв під моїм під’їздом. Я відкрила йому ми поспілкувалися.

Він багато розповів про себе, про дружину, виявилося, що вони давно не разом. Він її не любить, а дитину вмовили залишити її батьки, і перший у них теж випадково. Що він любить мене і мою дочку, і чекає моєї відповіді, коли я наважуся бути з ним.

Мене лякають думки про двох його малюків, яким потрібен тато. Але почуття до нього у мене божевільні. Мене безумно тягне до цієї людини, але я не хочу, щоб його діти потім мене ненавиділи.

Будь ласка, порадьте як бути. Через пару тижнів ми збираємося з ним їхати на море (я, він і моя дочка). Він кличе жити окремо і готовий забрати мене хоч зараз. Дуже важко, його колишня дружина постійно телефонує, а він не бере слухавку, а вона робить йому на зло.

You cannot copy content of this page