Він божився, що іншої у нього немає. Я робила вигляд, що вірю, хоча він часто під різними приводами вечорами зникав з дому, нібито, чергував на роботі

З чоловіком ми прожили 9 років, у нас двоє дітей, 11 і 4 роки. Познайомилися коли він навчався в інституті, а я в технікумі, трохи зустрічалися.

Потім мені здалося, що він якийсь легковажний. Він мені клятвено пообіцяв, що зміниться, буде хорошим чоловіком, і я повірила.

Ми поїхали в провінційне містечко, звідки він родом. Заробляв він не багато, а я незабаром завагітніла і пішла в декрет.

Весь час підштовхувала чоловіка, щоб він вибив для нас квартиру, щоб підробляв побільше, як його колеги. А він був занадто чесний, не хотів робити як колеги, хоча тоді заробляв би набагато більше.

Після народження першої дитини він трохи віддалився, а після народження другого зовсім замкнувся в собі.

Додому прийде – і в комп’ютер уткнется. Я йому говорила, що нам потрібна машина, ремонт і т.д., а він тільки відмахувався. На мені було прибирання, готування, всі завжди ситі і охайно одягнені, але він цього не цінував.

Не розумів, що тільки «ліжко» мені не потрібне, що я дуже втомлююся з дітьми. По дому зовсім не допомагав, дітьми цікавився, але більше ними займалася я.

Я вирішила здобути вищу освіту, він був не проти. Провчилася платно на економічному рік, але вирішила, що це не моє, пішла в юридичний, закінчила.

Чоловік допоміг мені влаштуватися на роботу, але робота була так собі, я довго лаяла його, що не міг знайти краще.

Далі чоловік став приходити додому не тверезий, хоча раніше не пив, потім кілька разів не ночував удома. Мені «добрі люди» донесли, що у нього коханка. Я відразу зрозуміла, що його причарували, пішла до ворожки, замовила відворот і приворот до мене.

Було багато сварок, він залишився зі мною, але нічого, по суті, не змінилося. Він обіцяв, що стане іншим, але далі обіцянок справа не йшла.

Він божився, що ніякої коханки у нього немає. Я робила вигляд, що вірю, хоча він часто під різними приводами вечорами зникав з дому, нібито, чергував на роботі.

Потім у нього помер друг. Я цього друга не любила. Чоловік сильно напився, а я стала кричати на нього, кинула в нього якусь коробку.

А він встав і просто пішов з дому. Я була впевнена, що він повернеться, він же любив дітей, а я любила його. Але він не повернувся. Я благала, розпитувала знайомих, де він і з ким живе, говорила, давай спробуємо знову, але він сказав, що не повернеться. Сказав, що вже живе з іншою жінкою. Мене це просто розчавило.

Днями я її бачила: якась неформалка, все в джинсах ходить, волосся коротке, ніякої жіночності. Я побачила, з ким він зраджував мені всі ці роки.

Я не хотіла розлучення, але він наполіг, я подала на аліменти. Залишив нам з дітьми трикімнатну квартиру, але вона ж в іпотеці – ще три роки платити! Він спочатку платив, а потім сказав, що більше не буде, тому що я, нібито, чутки розпускаю про його «нову любов». А я тільки правду говорила, яка вона тварюка!

У мене зарплата маленька, аліменти теж невеликі, складно нам живеться, хоча батьки іноді допомагають. Я з ним не спілкуюся, а коли тепер уже колишній чоловік приходить до дітей, я йду відразу – не хочу нічого спільного з ним мати і взагалі розмовляти. Я стільки для нього зробила, дітей народила йому, готувала, прибирала, гладила, вдома завжди чистота і порядок, а він ось так зі мною!

Дуже хочу помститися йому і його корові. Не знаю тільки як. І не знаю, як мені все-таки з ним поводитися, підкажіть. І що мені робити, я його більше не люблю, але звикла до нього і потрібні його гроші. Може, знову приворот зробити?

Related Post

Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміжПоїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Приїздить моя подруга з відпустки і сяє вся. Думаю, що ж такого сталося, що вона щастя через себе випромінює? Знаючи чого вона туди їздила, я б точно на її місці