Він був одружений, і покинув дружину заради дівчини з України, яка жила в Одесі. Чи потрібне мені це життя на дві країни

Допоможіть порадою.

Місяць тому познайомилася на сайті знайомств із турком. Мені 21 йому 35. Він має свій бізнес (але для мене це не головне). Поспілкувавшись місяць, він вирішив приїхати до Києва (але не спеціально до мене, а з приводу бізнесу, хоче тут відкрити філію). До його приїзду мені вже здавалося, або я сама так хотіла, що я в нього закохалася.

Він досить симпатичний чоловік, бачила завжди його у діловому стилі і мені це шалено подобалося. Ось він має приїхати у неділю. Сьогодні субота і я вирішила поміряти сукню, зробити макіяж. Коли все зробила, вирішила сфотографуватися. Було вже близько 10 години вечора.

Беру телефон і тут дзвонить він, і каже, що вже в Києві, і дуже хоче зі мною зустрітися. Я кажу, що вже пізно (але в душі сама цього дуже хочу). Я погодилася, він викликав мені таксі і я приїхала до нього на орендовану квартиру.

Ось я вже бачу свого турка зовсім не в діловому костюмі, а в спортивному, симпатичний, але не такий як на фото. Він виявився дуже добрим, чуйним та чесним чоловіком. Розповів про своє життя, ми з ним півночі говорили. Він мене не примушував ні до чого.

Все було з моєї згоди. Все було чудово, але є одне “але” яке мене мучить. Він був одружений, і покинув дружину заради дівчини з України, яка жила в Одесі.

Він дуже сильно в неї закохався і відправив її додому до батьків, утримував її, тільки що вона не працювала там де раніше. Але вона чомусь йому зрадила, він про це дізнався. В неї вистачило сміливості сказати все особисто, і він її покинув.

На другий день після нашої зустрічі він поїхав до іншого міста і ми розмовляли тільки телефоном. Більше ми не бачилися, тільки по скайпу щодня спілкуємось.

І ось моя душа розділилася на дві половини. Одна закохана в нього по вуха, а друга каже, що тобі не потрібне життя на дві країни .

Що порадите робити, я просто не знаю. Допоможіть, будь ласка.

Related Post

Подруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побаченняПодруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побачення

Після розлучення з чоловіком пройшло майже десять років. Заміж вийшла рано, через велику любов або може через ще більшу дурницю, народилася дочка, але сімейне життя, якось відразу не заладилося. Потім

Чоловік ніколи не завершує, те що почавЧоловік ніколи не завершує, те що почав

Я, звичайно, знала цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом у ньому прокинеться відповідальність, та й була закохана по вуха, на недоліки мало звертала

Дуже хочу забути одну неприємну людинуДуже хочу забути одну неприємну людину

Дуже хочу забути одну неприємну людину. Почну спочатку. Я у пошуках роботи. Вирішила підстрахуватися і попросити одного з начальників на роботі попросити мене порекомендувати, якщо знадобиться. Йому стало цікаво, і