fbpx

Він казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружина

Мені написав хлопець у соцмережах. Ми почали дуже мило спілкуватися. Довго переписувалися, але я не вірю в кохання з листування.

Потім він зізнався, що закоханий у мене, і йому дуже подобається наше спілкування. Ми годинами були на телефоні. Він запитав мою домашню адресу. Я не сказала звісно, тоді він попросив адресу пошти, щоб надсилати мені нібито подарунки.

Я надала адресу пошти. Думала, що це жарт, флірт такий. Але ні. Він реально став надсилати подарунки. Наприклад, речі. Гарні, нові та брендові. Хоча нам лише по 20 років.

Це трохи налякало мене. Незнайома людина та подарунки. Надсилав фотографії своїх батьків і розповідав, хто і чим займається. Знайомив їх зі мною, так би мовити.

Мені це здалося дивним. Я взяла, завантажила його фото з облікового запису і по фото знайшла його ще один обліковий запис, а там – весільні фотографії та його дружина! Уявляєте, мій шок?

Я написала йому про те, що знайшла обліковий запис і чи не хоче він мені розповісти про це? Написала досить чемно, тому що ми ж не зустрічалися у житті та він не мій хлопець. Він мене заблокував. Але я так і не зрозуміла, навіщо все це потрібно?

Він запрошував мене до свого міста. Хотів приїхати до мене також. І спілкувався цілодобово і навіть уночі. Може це якийсь спосіб шахрайства? Але тоді навіщо подарунки? Я в повному шоці.

Ми ж молоді. У нього весілля було і дружина гарна. Він знаходив час для мене, хоч навчався в університеті. Збігав із пар, щоб зателефонувати мені по відеозв’язку.

Я не розумію. Може, хтось стикався з таким? Ще він казав мені по відео, що закоханий і хоче на мені одружитися. І я маю приїхати обов’язково до нього.

Я сміялася з цього. Думала, що як це. Ми ж не знайомі особисто.

Що ви думаєте? Навіщо хлопець це робив, і що він хотів від мене, бувши одруженим у такому юному віці

Related Post

Я пішла працювати у дитячий садочок, щоб не залишати там свого малюка одногоЯ пішла працювати у дитячий садочок, щоб не залишати там свого малюка одного

Я людина творча, з раннього дитинства займалася музикою і вирішила пов’язати своє життя з нею. Після закінчення інституту я пішла працювати в коледж, який закінчила раніше і дуже любила, там

Позичивши гроші у свого колишнього, я отримала важливий урок назавждиПозичивши гроші у свого колишнього, я отримала важливий урок назавжди

В кожної людини настає тяжкий момент, коли край потрібні гроші, але взяти їх ніде. Зі мною сталася така ж ситуація. Але окрім потрібної суми я ще й отримала безліч життєвих