Він людина активна, займається спортом, а я, яка зробила до зустрічі з ним кар’єру, навпаки, стала не цікавою і пасивною

Одружилися ми рік тому, після народження нашої третьої дитини. Чесно кажучи, до РАГСу вже йти ніхто не хотів, після 14 прожитих років це була лише формальність.

Познайомилися ми у друзів, він почав доглядати, потоваришували, стали близькими. Я скоро завагітніла, повідомила йому, він не був готовий, ні брати відповідальність за дитину, ні одружитися зі мною. Було дуже шкода, я хвилювалася, плакала, про що дуже жалкую, бо була вагітна, і це вплинуло на здоров’я доньки.

Вона народилася слабка, постійно кричала, і вдень, і вночі. За кілька місяців до пологів, ми все-таки вирішили жити разом, але тут нове випробування — дитина, яка постійно кричить, і замучена дружина.

Через 3 дні після того, як я прийшла з пологового будинку, він купив матрац і переїхав на кухню. Я старалася, як могла, щоб були обід та вечеря, гладила сорочки, мила підлогу.

Коли дитині виповнився рік, вийшла працювати, тому що заробляла значно більше, ніж чоловік. Завдяки цьому ми через 2 роки переїхали у велику квартиру, і у нас невдовзі народився синочок. Але стосунки не задалися із самого початку.

У нас дуже різні сім’ї. У них всі зусилля мами були сконцентровані навколо батька (у нього не простий характер), але мама як фея гуртувала сім’ю. Може тому рано пішла — серце.

Моя ж мати навпаки, завжди була ведучою. Вона активна, безкомпромісна, одним словом керівник. Але нас у дитинстві ніхто не принижував, не обзивав. Я завжди була яскравою, цікавою, відмінницею.

Це важливо, тому що я побачила потім, як чоловік може поводитися з дітьми, зі мною та іншими людьми. Від його характеру тікали няні, масажистки, що приходять до дітей, та й з рідними своїми він не церемонився, у результаті до нас давно вже ніхто не приходить. Він людина активна, займається спортом, а я, яка зробила до зустрічі з ним кар’єру, навпаки, стала не цікавою і пасивною.

У мене з’явилася байдужість до життя, з будинком справляюся погано, бажання одне, щоб мені дали спокій. Від нього постійні закиди – чому зробила так, а не так, могла б сказати по-іншому, загалом все, що я роблю, піддається критиці. Якщо я дозволю дітям, він забороняє. Загалом, порозуміння немає.

Я намагалася з ним домовитися, але знайти спільну мову з самодуром неможливо, у відповідь отримую агресію та образи. Він дуже хотів третю дитину, я була категорично проти, тому що не бачила перспектив для нашої родини. Він прямо зводив мене, оголошував усім, що ми народжуватимемо ще.

І коли я завагітніла, зробила аборт. Це був стрес для мене найсильніший. Через тривалий час, я все ж таки народила йому прекрасну дівчинку. Батько її дуже любить, але більше не любить нікого в нашій сім’ї.

Він каже, що я у свою матір, така ж егоїстична і черства, але я не знаю, як любити людину після того, як вона образила і принизила тебе, і твою матір?

Related Post

Минув тиждень, походу сусідка зжерла швабру, більше не стукаєМинув тиждень, походу сусідка зжерла швабру, більше не стукає

У мене недолугі сусіди знизу. Дуже. Вони просто схиблені на шумі і, походу, ходять по квартирі зі шваброю, щоб при першій-ліпшій можливості постукати по стелі. Як тільки настає вечір, вони

Приказка «хочеш нажити ворога, позич комусь гроші», ніби сказана спеціально для менеПриказка «хочеш нажити ворога, позич комусь гроші», ніби сказана спеціально для мене

Давно зробила собі висновок, нікому й ніколи не позичати грошей, навіть невелику суму, але такого висновку я дійшла не відразу. Як то кажуть, життя навчило і «добрі» люди. Приказка «хочеш

Мій чоловік дуже красивий, не можу впоратися з ревнощамиМій чоловік дуже красивий, не можу впоратися з ревнощами

Мій чоловік дуже красивий, на нього скрізь і завжди звертають увагу. Зараз він вступає до вузу, а я не можу змиритися з тим, що його будуть оточувати інші дівчата. Як