Він мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаються

Все почалося, коли я навчалася на першому курсі, на початку навчального року. Ми гуляли з подружкою міською площею, сіли на лавочку, подружка відійшла. До мене підійшов хлопець познайомитися, я спочатку відмовилася, але потім підійшов він (його друг Костя) щось запитав і пішов.

Я одразу погодилася познайомитися! Хлопець, який підійшов до мене представився як Сашко, прийшла Віка (моя подруга) і знову підійшов Костя та його дівчина Аня. Ми всі перезнайомилися, але мені потрібно було додому та й Віці теж. Вони зголосилися проводити нас.

Ми з Вікою жили неподалік площі, тому дійшли швидко. Зупинилися біля нашого під’їзду, Віка зателефонувала тітці, у якої ми з нею кімнату знімали і сказала, що ми трохи затримаємось. Саша запропонував відійти вбік, і сказав що я йому сподобалася і що він хоче зустрічатися.

Я погодилася, швидше за все, через Костю, ніж через нього. Так ми почали зустрічатися, він дарував мені квіти, водив у кіно та в кафе, але мені було все одно, бо мені дуже сподобався Костя. Ми часто гуляли вчотирьох я, Сашко, Костя та Аня. Іноді сиділи втрьох у мене в під’їзді я Сашко та Костя.

Я і Костя загравали одне з одним жартома, коротше потоваришували. Незабаром ми з Сашком розлучилися і мій зв’язок з ним і Костею обірвався. Минула зима, і я вже забула про його існування. Але згадати допоміг один випадок.

Я поверталася з пари вже ближче до вечора, мій шлях лежав через площу. Загалом йду і назустріч Сашко та Костя, я їх не помітила і вони мене теж. Я дійшла додому переодяглася, дзвонить телефон це Сашко. Каже, мовляв, зарозумілася і таке інше, навіть не поздоровалася. Сказав, що вони чекають мене на площі, довелося йти.

Вони мене зустріли на вході біля площі, ми погуляли як старі друзі, випили, Сашко запропонував піти до нього посидіти. Дійшли до нього, трохи посиділи, але треба повертатися додому. Костя викликав таксі, нам було в один бік і ми поїхали разом.

Доїхали до мого будинку, таксі зупинилося, Костя підсунувся до мене і поцілував, від несподіванки я відштовхнула його, віддала гроші таксисту і вийшла з машини. Прийшла додому і лягла спати, вже майже заснула і приходить смс “як добралася? вибач не хотів тебе лякати, ти мені давно подобаєшся”.

Ми почали листуватися, але потім наше листування обірвалося. Час минав, потім я робила “генеральне прибирання” в телефоні і знайшла його номер телефону. Вирішила написати смс, написала і він мені відповів, так почалося наше друге листування.

Я запропонувала йому зустрітися, ми побачилися і це був найщасливіший вечір у моєму житті. Цілувалися, обіймалися, взагалі було круто. Ми продовжували переписуватися.

Одного прекрасного дня у мене дзвонить телефон, це Сашко, каже типу приїжджай у гості до Кості. Я летіла наче на крилах, приїхала, мене біля під’їзду зустрів не Костя, а Сашко. Але я не надала цьому жодного значення.

Він мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаються. Гаразд, подумала я, побачимо, що буде далі. Костя себе поводив, як ні в чому не бувало. Тільки непомітно погладжував мою руку під столом.

Так ми просиділи вечір вчотирьох я, Саша, Аня та Костя. Я не помітила як минув час, стало пізно, тому довелося залишитися на ніч. Мене поклали спати у маленькій кімнаті. Я заснула, але тут серед ночі приходить Костя і лягає до мене в ліжко, я піддалася спокусі і ми переспали.

Але незабаром сесія та навчальний рік закінчилися і мені довелося виїхати з міста додому до села. Все літо ми листувалися та дзвонили одне одному. Наприкінці літа я захворіла і мені дали академічну відпустку в інституті.

Ми знову почали грати в “кохання на відстані”. Нещодавно він мені повідомив, що Аня йому зрадила і вони розлучилися, і те, що він хоче зі мною зустрічатися по-справжньому. А я йому не вірю та не знаю, що робити. Підкажіть!

You cannot copy content of this page