fbpx

Він міг би закрутити з будь якою красунею, а лишився з дружиною в декреті

Руслан влаштувався на нову роботу, і завдяки тому, що був доволі таки розумним і кваліфікованим, швидко з рядів менеджера його підвищили до адміністратора відділу. На фірмі працювало багато жінок, при чому жінок привабливих, з цікавою зовнішністю, досить забезпечених і розумних.

Більшість з них були не одружені, а Руслан, як варто сказати, гарний, статний, цікавий чоловік, з машиною, при посаді, чому б і не закрутити з ним?

Крім того, жінкам, як і повелося завжди, дуже подобаються чоловіки недоступні, які не ходять на корпоративи, не фліртують з усіма підряд.

Рита була досить ефектною дівчиною, вона вміла справляти враження на чоловіків,але всі вони були для неї не те. А от Руслан, якраз ідеал чоловіка. Вона прекрасно знала, що вдома його чекає жінка з маленькою дитиною, але це її не зупиняло. Враховуючи цілеспрямованість Рити, її хватку, мало чоловіків були спроможні відмовити їй, Руслан був інший. Він розумів як важко його половинці вдома з малечею, тому не затримувався майже ніколи, він твердо вирішив пережити цей момент дорослішання дитини вдвох, щоб нікому не було образливо.

Рита підкинула йому записку в кишеню, а вдома її знайшла Катя, дружина Руслана. Руслан відразу все зрозумів, адже саме в цей день Рита біля нього крутилися, навіть випадково налетіла на нього в ліфті.

Руслан побачив записку, там всього була адреса і час, жінка вирішила що він хоче зробити їй сюрприз, Руслан теж тихенько зібрався, подзвонив своїй мамі, Каті тільки смс відправив що мама скоро буде, за Олежкою придивиться, а їм треба бути трішки раніше вказаного часу.

В записці було на 7.00 вони прибули о 18.40, Руслан казав, що його помічниця Рита мала забронювати столик, тому у адміністрації не було запитань, їх повели до столу, яке ж було здивування Рити, коли там сиділа закохана пара, що і через роки не втратила пристрасть, повагу і головне вірність. Більше Руслана вона не бачила.

Related Post

Тільки опинившись в скруті, можна зрозуміти ціну справжньому щастю. Маша ризикнула і зрозумілаТільки опинившись в скруті, можна зрозуміти ціну справжньому щастю. Маша ризикнула і зрозуміла

Марія розуміла, що такий шанс випадає 1 раз в житті. Тому згодилася на те що їй пропонували. Ще будучи студенткою дівчина пішла на стажування від університету в одну фірму. Була

Може їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подаруюМоже їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подарую

Я подарував жінці красиве кольє, з птицею яка називається колібрі. Справа в тому, що тільки коли ми познайомилися ми ходили на фільм про колібрі, і тому цей символ переслідував нас