Він може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекруху

Я вийшла заміж проти волі батьків, оскільки вони не прийняли мого чоловіка. Мама сказала, що я її власність, і вона вирішуватиме, за кого мені виходити заміж.

Після таких слів я пішла до чоловіка і після цього, крім батька та бабусь, ні з ким з рідних не спілкувалася. Вони спокійно сприйняли моє заміжжя, сказавши, що це моє життя.

Мама і сестра принципово зі мною не бажають спілкуватися, ігноруючи мене, хоча я багато разів сама і за допомогою батька та бабусь намагалася з нею помиритися та налагодити стосунки, але жодного результату.

Тепер про чоловіка. Він виявився тираном у побуті. Зараз ніби гуляти кинув але, скільки з ним живу, постійно сварить свекруху і мене, за те що ми робимо не так. При цьому свекруха і я працюємо на роботі, як коні, та утримуємо його, тому що він не працює. Мотивує це тим, що з минулої роботи довелося піти. Там занадто багато роботи, а знайти іншу йому складно, та він і шукати не бажає.

В основному дістається мені, на кшталт того, що я занадто жирна, мовляв, через це у нас немає близькості. А при спробі йому сказати, що він сам зробив вибір і знав, на що йшов, і одружився зі мною, відразу починає скандалити і кричати, що його це не хвилює.

Він може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекруху, типу він не до чого, самі почали.

Піти від нього не дає, вважає раз я його дружина, мушу бути з ним. Та і йти мені нема куди. До батьків піти не варіант, тому що при зустрічах мама починає мене доводити до істерики, і кричати, щоб я не думала з’являтися на порозі, що дочки в моєму обличчі у неї немає.

Орендувати житло варіант, але чоловік погрожує мене знайти, якщо посмію піти. Подруг, завдяки чоловікові, я всіх розгубила, за допомогою звернутися нема до кого. Змінити місце роботи та місто не варіант, тому що нову роботу знайти проблема навіть за наявності вищої освіти та досвіду, а у мене 2 кредити. Я зовсім заплуталась.

Related Post

Зламала життя собі, чоловікові, ще й позбавилася дитиниЗламала життя собі, чоловікові, ще й позбавилася дитини

На шостому році шлюбу я закохалася в іншого, зрадила чоловікові та наламала дров. Я забрала дітей та пішла до того іншого. Звісно, ​​щастя не вийшло. Коханець дуже скоро показав своє

Отак “Що маємо, не цінимо, втративши плачемо…” Як тепер позбутися своїх дивних почуттів?Отак “Що маємо, не цінимо, втративши плачемо…” Як тепер позбутися своїх дивних почуттів?

Ми познайомилися з Дімою. Я прийшла до них в компанію. Спочатку ми всі спілкувалися, все було добре, а через 1-2 тижні мені сподобався Діма. Ми з ним все одне до

Як продавати нерухомість з мого боку, так він погоджується, а як з його боку, так не хочеЯк продавати нерухомість з мого боку, так він погоджується, а як з його боку, так не хоче

З чоловіком різниця 20 років, це для мене перший, а для нього третій шлюб. Познайомилися, коли він був п’ять років уже, як розлучений, від перших двох шлюбів діти дорослі, і