Він може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекруху

Я вийшла заміж проти волі батьків, оскільки вони не прийняли мого чоловіка. Мама сказала, що я її власність, і вона вирішуватиме, за кого мені виходити заміж.

Після таких слів я пішла до чоловіка і після цього, крім батька та бабусь, ні з ким з рідних не спілкувалася. Вони спокійно сприйняли моє заміжжя, сказавши, що це моє життя.

Мама і сестра принципово зі мною не бажають спілкуватися, ігноруючи мене, хоча я багато разів сама і за допомогою батька та бабусь намагалася з нею помиритися та налагодити стосунки, але жодного результату.

Тепер про чоловіка. Він виявився тираном у побуті. Зараз ніби гуляти кинув але, скільки з ним живу, постійно сварить свекруху і мене, за те що ми робимо не так. При цьому свекруха і я працюємо на роботі, як коні, та утримуємо його, тому що він не працює. Мотивує це тим, що з минулої роботи довелося піти. Там занадто багато роботи, а знайти іншу йому складно, та він і шукати не бажає.

В основному дістається мені, на кшталт того, що я занадто жирна, мовляв, через це у нас немає близькості. А при спробі йому сказати, що він сам зробив вибір і знав, на що йшов, і одружився зі мною, відразу починає скандалити і кричати, що його це не хвилює.

Він може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекруху, типу він не до чого, самі почали.

Піти від нього не дає, вважає раз я його дружина, мушу бути з ним. Та і йти мені нема куди. До батьків піти не варіант, тому що при зустрічах мама починає мене доводити до істерики, і кричати, щоб я не думала з’являтися на порозі, що дочки в моєму обличчі у неї немає.

Орендувати житло варіант, але чоловік погрожує мене знайти, якщо посмію піти. Подруг, завдяки чоловікові, я всіх розгубила, за допомогою звернутися нема до кого. Змінити місце роботи та місто не варіант, тому що нову роботу знайти проблема навіть за наявності вищої освіти та досвіду, а у мене 2 кредити. Я зовсім заплуталась.

You cannot copy content of this page