Він почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одному

Зустріла хлопця, який став згодом моїм чоловіком, він був із забезпеченої сім’ї на той момент. Наполіг на моєму звільненні з роботи, мотивуючи тим, що я маю займатися сім’єю та дітьми надалі.

Я була впевнена у ньому на всі 100%, він носив мене на руках. Але як тільки ми побралися, почалися незрозумілі ситуації. Його сім’я опинилася в боргах, все було в кредит, але мене це не бентежило доти, доки не пішов тиск на мене і мою сім’ю.

Він почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одному. Я на це йшла, і він заклав у ломбард мою машину, куплену батьками, щоб розрахуватися з компаньйоном. Коли батьки дізналися про це, вони її викупили за свої гроші і сказали продавати машину і віддати їм гроші.

За рік до цього я на його прохання брала 350 тисяч у них. На цьому у них терпець урвався, сказали, що нехай чоловік тобі все купує та забезпечують сім’ю.

Потім він змушує мою маму взяти кредит у 2 мільйони на машину, за яку він вніс завдаток 500 тисяч, що залишилися після продажу моєї машини. Сказав, якщо не візьме, то гроші не повернути, і всі пішли знову на поводу під шаленим тиском із його боку.

Бачить тільки Бог, як він знущався з мене, кажучи, якщо мама твоя не візьме цей кредит, то я не повернуся додому. Довго не розповідатиму що за цей рік сталося, починаючи тим що він не платив за орендоване житло і в заставу я залишила свій паспорт, що я зобов’язуюся сплатити. І закінчуючи тим, що мої батьки купили квартиру та зробили ремонт у ній, і на цьому у них закінчилися гроші, живуть на зарплату та пенсії.

У результаті він дуже ображає моїх батьків і мене за те, що вони не дали йому гроші готівкою, тоді він нібито вирішив би усі проблеми, а я, мовляв, взагалі найбезглуздіша дружина, яка не може піти і попросити грошей. Вони потрібні на те, щоб його чергова машина не пішла з ломбарду, вона досі на моїй мамі висить у кредит.

Я боюся розповісти своїм батькам, не бажаючи їх довести до інфаркту. І не можу жити під таким тиском, не сплю вже ночами, він весь час точить мене, а в нас маленька дитина.

Я дуже боюся за наше майбутнє і зупиняє те, що до моменту загострення проблем, буває у нас все добре, що навіть, здається, він любить мене. Його батьки від нього шоковані, але нічого не можуть вдіяти.

 

Related Post

І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?

Мій рідний брат Ігор працює начальником одного з відділів у великому банку. Він завжди добре заробляв і зовсім недавно купив однушку в центрі міста. Почав її здавати, а сам продовжував

Дружина старша за мене на 5 років. Історія знайомства, після якого ми з дружиною досі іноді готуємо макарони зі смаженою цибулею, згадуємо стареДружина старша за мене на 5 років. Історія знайомства, після якого ми з дружиною досі іноді готуємо макарони зі смаженою цибулею, згадуємо старе

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в вагоні-купе поїзда. Спочатку ми їхали втрьох: я, бабуся гладкої комплекції й симпатична дівчина. Відбуття ввечері. Бабуся всю ніч переверталася з боку на бік, плескала