ЦЕ EASY Життєві історії Він показав мені Париж і Мілан, підтримав мене, і я вступила до інституту. Мені було майже двадцять років, коли я завагітніла. Ми були в шоці. Так як він був уже один раз одружений і платив аліменти, сказав мені, що не хоче дитини

Він показав мені Париж і Мілан, підтримав мене, і я вступила до інституту. Мені було майже двадцять років, коли я завагітніла. Ми були в шоці. Так як він був уже один раз одружений і платив аліменти, сказав мені, що не хоче дитини

Мені 27 років і я зруйнувала своє життя, думаючи, що мій вчинок його поліпшить. Я зробила позбулася дитини заради кар’єри, і тепер ніколи не зможу мати дітей. За свою кар’єру я заплатила надто високу ціну.

Коли мені було 16 років, мій батько отримав листівку, де оголошувалося про набір в школу моделей. З трьох дітей в сім’ї, батько найбільше пишався мною. Я брюнетка, у мене зелені очі, а в той час я була найвища в класі (зараз я 1,78) і, без скромності, у мене збалансоване тіло. Не зовсім 90-60-90, але близько.

Мене не могли не помітити, так що я виграла кілька безплатних курсів. Що ще могла хотіти дівчина з провінції без будь-яких можливостей?

У перші два роки все йшло як уві сні. Я переїхала в Бухарест. Відмовилася від улюбленої професії, за те дізналася, як макіяж робить чудеса, і як добре себе почуваєш після презентації, коли п’єте вишукане ігристе.

Коли я стала доросліше, на мене звернув увагу хлопець, який займався організацією багатьох подій в Бухаресті. Він був чарівний, прекрасний, майже всі дівчата дивилися в його бік.

Наші відносини були дуже красивими. Він показав мені Париж і Мілан, підтримав мене, і я вступила до інституту. Мені було майже двадцять років, коли я завагітніла. Ми були в шоку.

Через те, що він був уже один раз одружений і платив аліменти, сказав мені, що не хоче дитини.

Крім того, він намагався прищепити думку, що ми занадто молоді для дитини, це зруйнує життя, кар’єру, я закінчу навчання і завоюю світ.

Куди піти? Я поїхала додому до батьків, і мама відвела мене в місцеву лікарню. Я була вже на третьому місяці вагітності, і операція була складною.

Можливо, була помилка лікаря, не знають точно. Річ у тому, що після того, як я прокинувся від анестезії, мама плакала поруч з моїм ліжком. Я пізніше дізналася чому. Лікарі видалили мою матку.

Тепер мені 27 років, я все ще красива, закінчила юридичну школу, як і всі моделі, але, що з того? У житті все не як у кіно.

Я заробляю багато грошей, продаючи красу свого тіла для різних презентацій, але як довго я зможу робити це? Чи зможу я створити сім’ю? Я тисячу разів пошкодувала про свій вчинок. Не повторюйте моїх помилок.

Related Post

Жив в нашому містечку хлопець, Василь, гарний такий, ставний, а очі – що ті озера, можна потонути. Так розуму у Васі зроду не було: і гуляти любив, і за дівчатами залицятися. Але до років так до 30-ти все ж став розсудливим: одружився – чи то випадково, чи з великої любові – і став зразковим батьком сімейства. Одне бентежило: наворожила йому ще в дитинстві циганка кінець в 40 років, а дата якраз і насталаЖив в нашому містечку хлопець, Василь, гарний такий, ставний, а очі – що ті озера, можна потонути. Так розуму у Васі зроду не було: і гуляти любив, і за дівчатами залицятися. Але до років так до 30-ти все ж став розсудливим: одружився – чи то випадково, чи з великої любові – і став зразковим батьком сімейства. Одне бентежило: наворожила йому ще в дитинстві циганка кінець в 40 років, а дата якраз і настала

Історію, яка сталася в нашому містечку, можна було б віднести до розряду курйозних, якби не одне «але». За старих часів говорили, що у кожного з нас дата смерті написана на

Брат чоловіка повністю зіпсував наші стосунки, ще й поводиться дуже невдячноБрат чоловіка повністю зіпсував наші стосунки, ще й поводиться дуже невдячно

З чоловіком ми разом уже 5 років, одружені 4 роки. Кохаємо одне одного і проблем у стосунках донедавна не було. Протягом останніх кількох років ми планували відкрити свій невеликий бізнес,