Він сказав, що кохає, а коли я повернулася додому зізнався, що я йому огидна

Познайомилися з хлопцем в інтернеті, точніше побачила його відео і вирішила написати. Довго спілкувалися, поки не зустрілися в житті (він приїхав по роботі в моє місто). Все було прекрасно, він показав мені, яким може бути інше життя. Ось я і закохалася. Зараз розумію, що я закохалася не в нього, а в саму обстановку і в компанію.

Він полетів до себе в рідне місто і ми продовжували спілкуватися, але я почала розуміти який він був насправді, який був у відносинах. Цілковитий егоїст, що не думає про мої почуття і говорив тільки про себе.

Його не хвилювали ні моє самопочуття, не моя життя в цілому, як я зараз розумію. І я з ним залишалася лише через те почуття радості, яке колись відчула поруч з ним.

Минуло пару місяців і я вирішила полетіти до нього в рідне місто. Прилетіла, пожили разом (я вела себе як завжди: акуратно і злегка сором’язливо). Але ось настав час відлітати.

На прощання він мене поцілував і сказав, що буде нудьгувати. А як тільки я повернулася, мені приходить повідомлення про те, що зі мною жахливо жити і що він радий, що я полетіла.

Відповідно, ми розлучилися. І мене все не покидає відчуття, що я могла цього уникнути, якби просто своєчасно зважилася б поговорити, хоча б про його огидну поведінку …

Так що якщо коли-небудь зіткнетеся зі ситуацією, де відчуваєте всією душею, що людина не ваша, то не бійтеся залишитися одні, не сподівайтеся, що чоловік зможе змінитися.

Просто попрощайтеся і живіть далі, щоб потім не вислуховувати від негідника невтішні коментарі на свою адресу і про щось шкодувати. Ви єдині і неповторні і знайдеться людина, яка буде вас любити всім серцем.

You cannot copy content of this page