Він сказав, що у всіх є такі гріхи, і що 100% я з кимось затискалася під час наших стосунків. Хоча я навіть приводу не давала на такі думки

Я зустрічаюся з хлопцем уже понад рік, шалено люблю його. У нас здебільшого все завжди гаразд, але іноді трапляється таке, що він остигає на кілька днів до мене. Таке було 2 рази. Я точно знаю, що раніше він любив мене, але зараз сумніваюся в його почуттях.

Не знаю, чи він любить мене досі. Колись він казав, що любить мене, тому що я єдина хто розуміє його і витримує його жахливий характер (він у нього, дійсно, не з кращих. Хлопець скорпіон).

Але зараз він почав віддалятися, нещодавно взагалі сказав, що я егоїстка та аб’юзер. Хоча я завжди насамперед думаю про його почуття, ніколи не роблю те, що йому не сподобалося б.

До мене, в нього було багато дівчат, але він з ними зустрічався максимум 2 місяці (я точно не знаю, це він мені так сказав). Навіщо я це все пишу? Просто хотіла почути пораду. Я навіть не знаю, що думати. Я втомилася постійно плакати.

Мені здається, що в нього зʼявилася інша. Бо таке вже було, але він ні з ким не спав і навіть не цілувався. Йому сподобалася одна дівчина, і він хотів від мене піти, але його переконав друг. Він тиждень зі мною, можна сказати, не спілкувався.

Про це він, до речі, сам мені розповів. Я тоді майже пішла від нього, але він зумів мене зупинити, сказавши, що любить мене. Можливо я наївна та довірлива, але я вірила йому і досі вірю. Хоча, може, я просто не хочу вірити в інше.

Мені було дуже боляче, коли він сказав, що не вірить у те, що я вірна йому. Він сказав, що у всіх є такі гріхи, і що 100% я з кимось затискалася під час наших стосунків. Хоча я навіть приводу не давала на такі думки, у мене друзів навіть немає, я завжди тільки з ним час проводила.

Підкажіть, будь ласка, що робити. І яка у вас думка на все це?

You cannot copy content of this page