fbpx

Він вимолював дитятко, а потім покинув їх бо втомився. А вона, хіба вона не казала що рано?

Валера з Веронікою прожили в шлюбі 2 роки. Явно що в них щось не клеїлося, тому дуже часто було чути сварки, звинувачення в бік один одного. Дівчина вже не раз думала покинути його і почати жити нормально. Але тим не менш ніяк не могла зібратися з думками щоб це зробити.

Треба сказати, що більшість жінок таких як Вероніка сидять вдома, займаються приготуванням їжі, дбають про домашній затишок. Вона ж цього не хотіла. Але вона задумувалася про дітей, хотіла би жити в великій родині, але поки була не готова.

Крім того дівчина дуже хотіла реалізувати себе в роботі, бо розуміла, що коли народить, то найближчих 4 роки не бачити їй ні роботи, ні відпочинку, ні чогось іншого. Хотіла мати фінансову подушку, перш ніж стати мамою.

Валера її не підтримував зовсім. Він бачив, як знайомі приходять додому, а з порогу їх зустрічає дітвора, хотів також бути люблячим татком. Хоч Ніка не раз пояснювала йому, що батьківство це не тільки резиночки, бантики, гра в м’яч та цілодобові мультики, але і велика відповідальність, він не слухав її.

Сталося так, як сталося, Ніка завагітніла. Щастю Валери не було меж, хоча дівчина не розділяла його радості, позбавлятися дитини не стала. Розуміла, що потім можуть бути проблеми, та й треба сказати невинне дитя вбити вона не могла.

Вагітність протікала важко. Валера не розумів, чому інші жінки такі красиві, з животиками, а Ніка вся розпухла, зробилася як шар, стала нервовою і дуже багато плакала. Він постійно звинувачував її в тому, що вона багато їсть, але коли пара пішла на УЗД, виявилося що плід маленький, і лікарі навпаки порадили більше вживати ситної їжі. Ніка на могла дивитися на всі ті фрукти і булочки, а він кричав щоб вона їла і не морила голодом дитину.

Коли настав день “Х” Ніка дуже просила чоловіка бути поруч з нею, але він відмовився. Пологи були дуже складними, були ускладнення, дитина родилася здоровлю, вот Ніка, словом, лікарі її з того світу діставали.

Валера прийшов вже на виписку, з красивим букетом, з кульками. Влаштував фотосесію, сказав щоб дружина привела себе до ладу. А їй не хотілося нічогісінько. Їй заборонено було вставати, та попри це, її, таку ліниву, змусили зробити кілька фото на пам’ять.

Потім ті фото всі дивилися і не розуміли, чому Вероніка там така, наче її з хреста зняли, адже ж така подія, радіти треба. Чи варто казати на чиї плечі лягли недоспані ночі, перші зуби і синці? Валера заявив, що він втомився і йде.

Ніка не тримала його. Вперше вони з донькою за 2 роки виспалися. Дитина не вставала цілу ніч, стала спокійною, перестала плакати та проситися на ручки. Вона була щаслива, бо була щаслива її мати.

Related Post

“Вчителька” для рідненької доньки“Вчителька” для рідненької доньки

У дочки зароджуються перші відносини. Вона звернулася до мене за порадою. Я нарадила їй чогось, прости господи. Вона була похмуріше хмари, а після розмови розслабилася і побігла виконувати пораду. Але

У 19 років я вийшла заміж за такого козла, який мене взагалі не кохав і я бігала вже за ним-це карма повернулася до мене. Мій колишній чоловік кинув мене, ще коли я тільки завагітніла. На 6 місяці його ледве вмовила свекруха повернутися до мене, але життя з першим чоловіком було пеклом, його сім’я і він ставилися до мене як до ганчіркиУ 19 років я вийшла заміж за такого козла, який мене взагалі не кохав і я бігала вже за ним-це карма повернулася до мене. Мій колишній чоловік кинув мене, ще коли я тільки завагітніла. На 6 місяці його ледве вмовила свекруха повернутися до мене, але життя з першим чоловіком було пеклом, його сім’я і він ставилися до мене як до ганчірки

– “Ваня я кохаю тебе сильно, моє серце здригається від твого імені, не можу без тебе” – думаю я і мені зараз 32 роки. Я заміжня вже 5 років, у

Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловікНе розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва

facebook