Він з радістю бавився з молодшим сином Максимом, допомагав з уроками старшому Андрію

Люба дуже ревнувала свого чоловіка. Хоча приводів він їй не давав. Зразковий сім’янин і турботливий батько, Павло поспішав після роботи додому. Він з радістю бавився з молодшим сином Максимом, допомагав з уроками старшому Андрію.

Ніякого натяку, що у Павла може бути інша жінка не було, але Люба просто вимотувала чоловіка ревнощами.

Якщо він хоча б на п’ять хвилин затримувався з роботи, жінка починала обривати його телефон і дорікати в зрадах. Ні про які зустрічі з друзями або поїздки на рибалку не могло бути й мови, Любі всюди ввижалися коханки чоловіка.

– Як ти живеш з такою дружиною? – запитав у Павла друг і колега Женя. – Вона ж тебе всього позбавила. Ніяких захоплень, друзів не залишилося. Ми з тобою спілкуємося тільки тому, що працюємо разом, а так би теж не бачилися. Ти ж як у в’язниці з нею!

– Ось так і живу, – сумно зітхнув Павло, – терплю заради дітей. Синів дуже люблю. Одного разу заїкнувся про розлучення, так вона почала казати, що поїде з дітьми до матері своєї, і я їх більше не побачу. А вона так і зробить. А я без хлопчаків свого життя не уявляю.

– Оце так… Може, розлучитися і відсудити дітей? – запропонував Женька.– Була така думка, але суд, дітей, як правило, з матір’ю залишає. Люба таки, нормальна мати, працює. І діти її люблять. Це вона мені нерви тріпає, а дітей не ображає. Так що доведеться терпіти поки діти не виростуть.– Довго ще терпіти, – співчутливо сказав Женька, – Люба завжди такою ревнивою була?

– Та ні, останні роки три як з котушок злетіла, а до цього ми нормально жили. І дотого ж приводу я їй не давав! Навіть не дивився в іншу сторону. Звідки ці ревнощі?– Павле, не хочу образити, але, може, у самої рильце в пушку? Тому ревнує?

– Та ну, коли їй зраджувати мені, на ній двоє дітей, робота … Ні, не може такого бути.

На наступний день чоловік прокинувся з головним бoлeм. “Ось як Любка мізки мені вчора винесла своїми ревнощами, аж голова розбoлiлacя,” – подумав чоловік, збираючись на роботу.Він випив тaблeткy, але це не допомогло до того ж Павла почало морозити і почало дерти в горлі, скоріше всього захворів.

Повернувшись додому, Павло не зміг відкрити ключем свою квартиру. Схоже, що вона була замкнена зсередини на клямку. “Дивно, – подумав чоловік, – Люба на роботі, Андрій в школі”. І натиснув на дзвінок.

Нарешті двері відкрила розпатлана Люба, накинувшись на чоловіка: -Ти чого не на роботі?

– У мене до тебе те ж питання, – відповів Павло. – Я заснула, не чула як ти прийшов. Іди мий руки, я обід підігрію.

Павло намилив руки, але тут йому стало дуже погано. Він ледве встояв на ногах і відкрив двері, щоб покликати дружину. І в цей момент побачив чоловіка, який одягав черевики. І Любу, яка говорила: “приперся ж невчасно, давай швидше, поки він руки миє.”

Related Post

Я вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходивЯ вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходив

Знову про домовиків або як їх можна назвати, але так уже склалося, що багато людей стикаються з дивними подіями в своєму будинку, а деякі навіть на власні очі бачать так

Чи можна так робити, моя мама рушить моє щастяЧи можна так робити, моя мама рушить моє щастя

Нещодавно я дізналася, що моя мама Алевтина налаштовує мого маленького сина Даню проти мого нового чоловіка Сергія. Більше вона онука не побачить. Я її попереджала, щоб вона не провертала свої

Моя мама вимагає щоб я замість неї листувався з родичкою, наче в мене інших турбот немаєМоя мама вимагає щоб я замість неї листувався з родичкою, наче в мене інших турбот немає

Моя мама дуже вразлива людина, але тим не менш не хоче відставати від своїх однолітків, таких самих активних пенсіонерів як сама. Минулого року на день народження вона попросила подарувати їй