Перейти до вмісту

Він замовив їй 501 троянду, а дівчина з нарощеними віями грюкнула дверима і сказала, що ось колишній їй дарував 999 троянду

  • від

У нього любов була, а дівчина троянди взялася рахувати …

Я працюю флористом в квітковому ряду, і за три роки побачила всяке. Покупці іноді квіти вибирають так прискіпливо, як ніби кільце на заручини.

Придивляються, принюхуються, ходять туди-сюди, один, другий букет “приміряють”, на цінники дивляться так, як ніби чекають, що вони зникнуть, розпитують “а у вас квіти точно свіжі?”. І часто просто йдуть, мовляв, що там букет – не подарунок, так, баловство. Але ж кожному треба посміхатися і кожному треба показати, що він хоче, про квіти розповісти, роз’яснити все про знижки … чомусь багато хто вважає, що якщо три квітки купив, все, на четверту знижка покладена. Є такі скнари!

До 14 лютого і до 8 березня, як водиться, ажіотаж. Не вірте, хто скаже, що ми радіємо роботі в такі дні, це для нас справжній кошмар. Буває, йдеш з роботи, лягаєш спати, а в очах квіти стоять.

Але я свою роботу люблю. Буває і хороше там, і часто. Все ж квіти … це часто приємний привід. Часто і веселі випадки бувають.

Ось останній такий начебто і веселий, і одночасно сумний випадок якраз був недавно.

Зробив замовлення хлопець на день народження дівчині, оплатив 501 троянду і доставку дівчині до дверей (на хвилиночку, це майже 10000 гривень). Ну, наш кур’єр, як годиться, в призначений день поїхав доставляти. Приїжджає назад через годину, розгублений і … з квітами! Ми розпитувати його взялися, що, як, що, не було нікого чи вдома, чому повернувся?

Став розповідати. Приїхав, як годиться, подзвонив у двері. Відчинила йому двері розфуфирена дама, оцінила квіти поглядом з-за нарощених вій, запитала про кількість квітів у букеті. І така: “Всього-то 500? Везіть назад. Якісь 500 троянд, мені мій колишній 999 дарував. Скажіть цьому лоху, нехай собі залишить”. І дверима грюкнула.

Кур’єр наш розгубився і приїхав з квітами назад. По-хорошому, звичайно, залишив би їй квіти, а там вже сама викидала б або що, ну, її справа. Але він повернув букет назад.

Ми розшукали телефон цього хлопця-замовника, подзвонили йому, звичайно, сказали, що готові віддати гроші, так як букет дівчина не взяла. Так його шкода було, такий у нього був засмучений голос! Але він не взяв грошей назад …

Нам потім видали премії хороші, ми задоволені були, як раз перед Новим роком, не зайві гроші. Ну тобто для нас історія скінчилася добре.

Але все одно про того хлопця думаю і шкода його. Адже він хотів, як краще. Може, у нього любов була. А дівчина троянди взялася рахувати …