Віра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалося

Часто буває так, що людина шукає свою половинку, а вона так і не з’являється в житті.

Довго шукала свою половинку моя знайома Віра і лише в сорок років її зустріла. Вдало вийти заміж Вірі допомогла її основна професія свахи, в якій вона працює більше п’яти років.

Перша їхня зустріч відбулася на робочому місці Віри. Іван прийшов в шлюбне агенство за порадою друга, який скористався послугами агенції та вдало одружився.

У день звернення в агенство Віра допомогла Івану заповнювати анкету. Іван здався їй нудним, для себе такого кандидата вона вже точно не вибрала б.

Віра зазвичай у відпустку їде відпочивати за путівкою і проводить її з подругами, але подруга захворіла і їй довелося їхати одній.

Це був автобусний тур і місце подруги зайняв чоловік, той нудний, який звертався в агенство.

Віра була здивована і ще більше засмучена таким сусідством. Спілкуватися з Іваном у неї не було бажання, але з ввічливості підтримувала розмову, а потім стала помічати, що Іван цікавий співрозмовник, захоплений історією древніх українських міст. Згодом вони одружилися.

Related Post

Мати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатнаМати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатна

Я симпатична, хоч і не красуня. Одна виховую дитину, про заміжжя давно і не мрію. Але все-таки життя не здавалося б мені жахливим, якби не конфлікти з матір’ю. Іноді здається,

“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти

Моїй далекій родичці, Маргариті, мама обіцяла кар’єру музикантки або співачки. Тоді в 70- 80-е багато хто виїжджав поступати саме в столицю. Це обіцяло подальші перспективи. Маргарита десять років гідно займалася за

facebook