Віра Михайлівна навідріз відмовилась позичати і нагадала про пропозицію роботи водієм

Віра Михайлівна рідко спілкувалася зі своїм зятем, оскільки далеко не в захваті була від їх з Мариною шлюбу. Такий собі міський парубок, який зроду не знав сільської роботи взяв за дружину її любу донечку, наобіцяв їй з три короба, а тепер байдики б‘є.

Єдине, що радувало Віру Михайлівну, так це те, що старший син Марини від першого шлюбу Олексій дуже Максима полюбив. М‘яча з ним ганяє та і сину потрібний батьківський авторитет.

Колишній чоловік марини покинув її як тільки дізнався про те, що Марина вагітна. Тоді донька дуже важко пережина цю ситуацію, навіть схудла. Після народження Олексія переїхала у дідову хату.

Щоб донька могла розвіятись, Віра Михайлівна сиділа з маленьки Олексійком і відпускала Марину в місто погуляти. І внаслідок однієї з таких прогулянок в їхньому житті з‘явився Максим і ось тепер вони чекають на поповнення в сім‘ї.

Єдине, що лінивим був той Максим, ні на одній роботі довго не затримувався, його або виганяли, або він сам звільнявся попрацювавши від сили тиждень, важко йому було працювати повний день і він все хотів відкрити власний бізнес щоб працювати самому на себе.

Говорив, що лише дурні на когось працюють, а розумні самі керують своєю долею. А коли Віра Михайлівна просила допомогти по господарству чи на городі — знаходив постійні відмовки. Зате, якщо потрібно було попросити грошей чи щось взяти з городини відразу прибігав, брав, що йому потрібно і швидко йшов.

Основний дохід в сім’ю приносила Марина, яка допрацьовувала на пошті останні дні перед дикретом. Та і на що її зарплатні вистачало, хіба що на шматок хліба і на сигарети для Максима.

Тому Віра Михайлівна чим могла, тим і домомагала молодому подружжю: то одежинку яку кпить для Олексія, то грошей підкине, то городини дасть.

Одного разу Віру Михайлівну наздогнав на вулиці Максим, поцікавився чи немає у неї раптом позичити 30 гривень на що не сказав. Теща здивувалася:

А у тебе що, немає? Ти ж недавно на нову роботу влаштувався? Та там випробувальний термін був, а я хотів щоб відразу платили, то не видержав, пішов звідти, – відповів Максим.

Так за розмовою вони підійшли до тещиного дому. О, який у Вас гарний новий паркан, мабуть грошей кури не клюють, – з іронією сказав Максим.Та Віра Михайлівна зробила вигляд ніби не почула його слів, адже не хотіла псувати стосунки зі своєю вагітною донькою, тим більше, що їй не можна нервуватися.

Тому мудра жінка промовчала і запросила Максима з Мариною ввечері до себе у гості. Вона вирішила допомогти зятю з роботою.Ввечері молоде подружжя разом із стариши сином Олексієм завітало до Віри Михайлівни у гості.

Крім них теща запросила свого брата, в якого було своє фермерське господарство. Віктору Михайловичу (так звали брата Віри Михайлівни) на роботу був потрібний водій і вона з надією запропонуваля зятю попрацювати водієм на фермі.

Але Максим навідріз відмовився, повідомивши, що планує розпочати власний перспективний бізнес, буде вирощувати печериці. Просив позичити грошей для старту бізнесу, а коли почув відмову не на жарт розбуянився, насилу втихомирили.

Максим добряче напився і засидівся в гостях майже до першої ночі, чим неабияк засмутив Марину та її сташого сина.Віра Михайлівна з донькою і братом насилу доставили горе-бізнесмена додому. Повернуляся додому з важкими думками про долю своєї донечки, що її чекає з таким-то чоловіком?

А на наступний день сусіди повідомили Вірі Михайлівна, що Максим десь поїхав із села. Різні думки почали її турбувати. А раптом Маким Марину кинув? А раптом вона сама його прогнала? А може посварилися? Чи ще що?

Не довго думаючи вирішила сходити до доньки сама про все дізнатися? Марина відповіла, що Максим поїхав у місто на зустріч з майбутнім партнером по бізнесу, але донька зказала, що має погане передчуття…

Після обіду повернувся Максим, по ньому було видно, що він був не в дусі, сказав, що для стартового капіталу потрібні гроші і що якщо йому їх ніхто не позичить, то він піде від них.

Віра Михайлівна навідріз відмовилась позичати і нагадала про пропозицію роботи водієм. Натякнувши на те, що поки може попрацювати і назбирати кошти на стартовий капітал, та і Марина скоро працювати не буде.

Проте Максим і слухати нічого не хотів, оскільки звик отримувати все і зразу. Наступного ранку Максим знову пропав уже в невідомому напрямку…

Related Post

Якби він тільки був зі мною, я все простила бЯкби він тільки був зі мною, я все простила б

Ми з чоловіком прожили разом 15 років. Він ніколи не був ідеальним сім’янином, але я знаю точно одне, що завжди він мене підтримував і допомагав. А от останні 3 роки