Перейти до вмісту

Віра запросила мене в гості, а я не зрозумів натяку, подумав, що вона малознайома жінка…

  • від

Йшов 40-й рік, я жив спокійним самотнім життям, іноді зустрічаючись з жінками старшого віку, з ними я почував себе впевнено, та й дурних питань про спільне життя вони не задавали.

Її я побачив на ретро дискотеці де часто відпочивав під музику, мила усмішка і приваблива фігура довели мене до того що вона помітила це, ми зустрілися очима, а коли заграла повільна композиція ми познайомилися по ближче, її звали Віра.

Відносини розвивалися повільно, до того поки я не опинився в її машині, ми цілувалися як голодні підлітки, але хтось не поспішав переходити з наступного етапу відносин.

Можливо вона чекала коли я запрошу її в гості, а я просто радів тому що був поруч з такою привабливою жінкою.

В один з таких танцювальних вечорів точніше після нього, я довго засидівся у неї в машині, нам було добре разом, ми обіймалися і цілувалися, вона розуміла і відчувала як мені з нею добре, я заводив її не розуміючи цього, можливо вона натякала на те , щоб я напросився в неї в гості, але як можна зробити таке, тим більше піти в гості на ніч, до мало знайомої жінки, я тоді не знав і цього натяку не побачив.

Після того як стало ясно що я запізнився на метро, ​​на моє прохання я був висаджений на зупинці тролейбуса, поруч з її будинком, я чекав транспорт і думав що я зробив не так.

У цей пізній вечір хтось допоміг мені, доля або щасливий випадок і тролейбус не прийшов, я подзвонив Вірі і напросився на нічліг, замість відмови я почув радісний голос та запрошення в гості.

Вона зустріла мене в халаті, з кухні доносився аромат приготованої вечері і все та ж мила усмішка, я смакував поїдаючи її приготування і нахвалював, розглядав кухню і вибачався за те що потурбував її своїм візитом

Вона стояла у мийки коли мій погляд поступово опустився до її тендітних ніжок.

– Не ображайся, приставати не буду, з дуру ляпнув я

– на що вона відповіла ображаюся.

і тут я зрозумів пора діяти, я підійшов і сильно обняв її…

Після цієї ночі інтерес до танців пішов в минуле, вечорами ми гуляли, вечеряли в китайському ресторані, а у вихідні вона возила мене за місто, де тривали наші інтимні зустрічі.