fbpx

Вірила йому як самій собі, а виявилося що даремно не послухала подруг

Марина ніколи не підозрювала чоловіка в зраді, вона знала, що він багато і важко працює для того, щоб повністю забезпечити її і дворічну доньку Єву. Саме тому він приходить додому пізно, саме тому майже не вечеряє, бо ж втомлений відразу лягає спати, не бере вихідних, а грошей не більшає.

Подруги дівчини давно почали натякати на те, що у нього хтось є, але вона не вірила. Та і не було в неї приводу думати так. Типаче що телефон ніколи не ховав від неї, як буває у чоловіків, розмовляє і бере слухавку спокійно, всі його колеги добре знають Марину і точно б сказали якби що не так, в них то вона впевнена на 100%.

В той день Віталій як завжди запізнювався, але Марина не поспішала йому телефонувати, бо думала, що він як завжди на роботі, слухавку не візьме, бо зайнятий. Сама вклала дитину спати, зайнялася деякими хатніми справами.

На годиннику вже 12, а Віталія ще немає, почала вже дзвонити, а він вперто не бере слухавку, в соціальних мережах був нещодавно, але всеодно не відповідає. Чого тільки собі надумала, і погане, і про те що десь побився, вліз кудись чи ще щось .

Коли було вже далеко за 5 ранку, вона вирішила йти і шукати його. Якраз в гостях був брат Марини, тому згодився приглянути за Євою якщо що. Марина першим ділом приїхала на склад, і ледь не обімліла, застала його сплячого в обіймах якоїсь жінки на робочому дивані. Тихенько сфотографувала це все і поїхала назад на таксі. Ключі в неї збереглися ще з тих пір відколи вона в декрет пішла, бо вона також на тій фірмі працювала.

Чоловік прийшов о 8 вечора наступного дня, зморений, голодний, втомлений. Вона не подала як завжди вечерю, не приголубила, не сказала наніч ніжних слів. А коли Віталій почав розпитувати що сталося то завила, як поранена вовчиця. Дала йому в руки вже спаковну валізу і без пояснень виставила за двері. Він навіть не намагався запитати щось чи заперечити, свекруха кричала що ніяких доказів зради нема, що Марина все вигадала бо небійсь сама когось собі завела. В результаті Марина просто надіслала фото всім родичам і знайомим які її засуджували. Чоловіка більше не бачила.

Більшість знайомих жінок кажуть що треба було б перетерпіти, все б пройшло всі так живуть, але вона не змогла. А що, є ті хто можуть проковтнути зраду?

Related Post

Не п’є і не б’є, а вити хочеться …Не п’є і не б’є, а вити хочеться …

Це, можна сказати, історія “щасливого” шлюбу з різницею у віці. Урок молодим дівчатам, щоб не повторювали моїх помилок. Познайомилися ми з Тарасом в кафе. Я говорила по телефону і ненароком