fbpx

Власними руками штовхнула чоловіка на зраду. За що боролась називається…

Найбільше в житті боялася, що мене зрадять. Чоловіка наче прив’язала до себе. Кроку на давала ступити. Розуміла ж, що добром це не закінчиться. Тим не менше, ніколи не знаходила доказів зради.

Я думала, що він просто гарно ховає повідомлення чи фото в телефоні. Від постійних підозр зробилася нервовою і зовсім не контрольованою.Тим не менше, чоловік вів себе стримано, і на мої випади взагалі ніяк не реагував.

Дійшло до того, що я почала стежити за власним чоловіком після роботи. За 3 тижні таких слідкувань, я дізналася лише одне, що в його житті крім бару з друзями, роботи і домівки нічого не відбувається. Наче заспокоїлася. Вистачило мене не надовго. Потім знову пусті образи, звинувачення, все по колу.

Ми разом вирішили піти до психолога. Я навмисно вибрала жінку, думала вона як спеціаліст і як людина мене зрозуміє. Але ні, вона підтримала чоловіка, хоча ми робили акцент на тому, що допомога треба саме мені. Але на повторний сеанс таки пішли, чоловік ще й на 3 нас записав.

Став потім такий ніжний зі мною, хоча іноді і перестав брати слухавку, приходив пізніше. Я твердо вирішила що не поведусь на свої фантазії більше і почну довіряти чоловікові, адже не кожен заради своєї жінки навіть як вони кажуть до “мізкоправа” піде. Що ви думаєте?

Я штовхнула його на зраду своїми ж руками. Як виявилося, їхні сеанси з психологом відбувалися частіше, ніж я собі думала.

І ходив він туди не заради мене, а тому що вона йому сподобалася. Ми розлучилися. Вийшла заміж я вдруге через 6 місяців, і знаєте за кого? За психолога до якого ходила як на сповідь.

Related Post

Я молода вчителька у школі, і якось у мене закохався учень 11 класу…Я молода вчителька у школі, і якось у мене закохався учень 11 класу…

Звичайний ранок-в міру хмарний, в міру прохолодний. Звичайний початок нового дня молодої вчительки, що спішно укладає волосся в продуманий безлад. В думках вже тіснилася радість спілкування, того солодкого моменту для

Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?

Одного разу ледь не стала жертвою своєї багатої фантазії. Я люблю свого чоловіка, але зовсім нещодавно у мене були до нього претензії щодо його спілкування з колишньою жінкою. Потім це

facebook