Воістину, якщо довго пиляти чоловіка, то в певний момент настає точка неповернення

Воістину, якщо довго пиляти чоловіка, то в певний момент настає точка неповернення.

Мій молодший брат щойно розлучився. Ініціатором розлучення став він. Розлучився тому, що дружина виносила йому мозок тим, як він повинен жити, що повинен робити, а що робити не повинен.

У братика є одне хобі – відеоігри. Я скільки себе пам’ятаю, стільки тривало захоплення брата відеоіграми. Пам’ятаю, він ще виписував журнали, коли вони виходили на папері.

Брат сказав мені, що дружина буквально його дістала. Головною претензією було те, що він вечори суботи проводив за приставкою. Дивно, що лише вечір суботи. Коли ми з братом жили в батьківській хаті, він грав майже кожен вечір.

Я не знаю, на що розраховувала дівчина, коли виходила за нього заміж… Ну, ось такий він. Так, грає трохи більше середньостатистичної людини. Але мій брат її утримував. Вона три роки не працювала. А вечорами хотіла, щоб він приділяв їй 100% свого часу. Дивна позиція. Якщо когось любиш, то намагаєшся робити так, щоб обом було добре, а не лише твої бажання реалізовувалися.

Пам’ятаю, як вона його намагалася “переробити”. Намагалася, щоб він мав інше хобі, а ще краще, щоб разом з нею. Навіщо переробляти людину? Шукай такого, який би тебе влаштовував.

Смішно спостерігати за тим, як брат її виселив зі своєї квартири, а колишня намагається виставити йому претензію, що жила в цій квартирі аж три роки, тому половина її квартири. Наївна.

You cannot copy content of this page