Волосся твоя гордість – казала мама, коли розчесувала моє довге густе волосся в дитинстві

Волосся твоя гордість – казала мама, коли розчесувала моє довге густе волосся в дитинстві. Мої пасма не знали звуку ножиць до 20 років, один раз тільки, і то вимушено, мені підрізали волосся, яке вже було довше за спину. Тоді мені було 16, мені в транспорті хтось жувальну гумку вклеїв туди, чи може сама де зловила.

Коротше кажучи з 16 я знову відрощувала волосся, але нещодавно перехворіла, пила препарати, волосся пасмами почало випадати, стало якимсь втомленим, потускніло, хоча все ще виглядало непогано, але видно було, що тяжко цій голові носити посічене і неслухняне волосся яке сягало майже до метра в довжину.

Словом я давно думала підстригти його, але чому все не наважувалася. Аж тут свято, день народження батька, чоловік мій поїхав на кілька годин по роботі, а ми почали готуватися, мали святкувати в кафе, я мамі там дещо допомогла, поїхала додому перевдягтисяа.

Тато і брат молодший за мною поїхали, я в той день машиною була, тому обіцяла по дорозі в перукарню їх завезти. Часу ще вистачало, мені запропонували каву, тому я присіла і почала дивитися як стрижуть мої чоловіків.

Тут неочікувано одна з майстрів повернулася до мене і жестом покликала мене до себе. Показала на стілець, сама не знаю чого, я і присіла. Вона попросила закрити очі і не відкривати поки не скаже.

За якихось 2 миті я відчула як щось кляцнуло і моя голова, здавалося б, полегшала на кіл 7, не менше. Я з страху відкрила очі і побачила як вона в руках тримає моя хвіст, поміряли, волосся 80 сантиметрів, не мало, вона мені й грошей за нього дала, нефарбоване, натуральне трішки втомлене, але нічого, купила, сама запропонувала.

Нова зачіска мені сподобалася, хоч було і дуже незвично, але я побачила нову себе, в мене наче до росту прибавилося, чи це я просто голову підняла. Саме цікаве чекало мене ввечері, коли чоловік побачив нову мене від навіть на привітав батька, розвернувся і пішов.

Вже 3 тиждень він не бере слухавку і не з’являється вдома, але валізи я спакувала йому. Покинути жінку через те що вона продала своє волосся, через те що вона його втратила, це дикість якась. Правду кажуть, коли жінка міняє зачіску, значить міняє життя.

Related Post

Пам’ятаю, у нас часто пропадали в квартирі різні речі, найчастіше всякі дрібниці. Бувало, іграшка улюблена загубиться і виявиться на балконі, а мама з бабусею переконують, що туди її заховали, або вже сама мама шукає по всій квартирі то ножиці, то окуляри, то гребінець. З гребінцями взагалі окрема історія: вони пропадали найчастіше і знаходилися з якимись рудим волоссям, при тому, що в сім’ї нікого рудого немаєПам’ятаю, у нас часто пропадали в квартирі різні речі, найчастіше всякі дрібниці. Бувало, іграшка улюблена загубиться і виявиться на балконі, а мама з бабусею переконують, що туди її заховали, або вже сама мама шукає по всій квартирі то ножиці, то окуляри, то гребінець. З гребінцями взагалі окрема історія: вони пропадали найчастіше і знаходилися з якимись рудим волоссям, при тому, що в сім’ї нікого рудого немає

Це історія з дитинства. Пам’ятаю, у нас часто пропадали в квартирі різні речі, найчастіше всякі дрібниці. Бувало, іграшка улюблена загубиться і виявиться на балконі, а мама з бабусею переконують, що

Свекруха, нарешті, відчепилася від нас зі своїм насінням льонуСвекруха, нарешті, відчепилася від нас зі своїм насінням льону

Свекруха моя помішана просто на здоровому харчуванні і способі життя. Їй коли було 45, трішки серце підкачало, тому лікарі порадили займатися собою. Свекор перед цим з життя пішов, вона в