Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…

Всім привіт. Мені було 16 років, коли я в перший раз серйозно закохався, це починалося зі звичайного флірту і як не дивно здогадатися переросло в любов. Але, на жаль, ця любов була невзаємною.

Я тоді потрапив в так звану – «френдзону». Я був їй ближче всіх друзів, вона довіряла мені всі таємниці і я тоді думав, що у мене з нею вийдуть більш-менш серйозні відносини.

Але ця дівчина була з любов’ю до брехні. Вона дурила всіх і кожного, говорила, що її батько підприємець з Німеччини, що у неї вдома розбитий iPhone, що вона працює фітнес тренером і заробляє в 16 більше, ніж наші вчителі.

Ніхто в це не вірив крім мене, та я був настільки наївний, що всерйоз повірив у всі ці історії. А так же вона вчилася за мій рахунок, я постійно робив їй уроки. І через те вона протрималася на трійках. І як би мене не намагалися привести до тями я про неї думав.

Але найжахливіше, що до неї залицявся не тільки я, але ще і 3 моїх друзів. І ось через неї ми посварилися.

Але потім в один прекрасний момент відкривається таємниця, що у неї весь цей час був хлопець. І ми, вже в чотирьох, почали копати на неї. І коли відкрилися всі ці таємниці від неї відвернувся весь колектив. Але вона була впевнена в тому, що вона не винна, а винні всі ми, що у нас клас поганий.

Але ось я її зустрів через 3 роки. І нічого не змінилося, все стало ще гірше.

Вона працювала в салоні краси, як вона сказала «Головним менеджером», вона хвалилася своїм iPhone’ом і хлопцем. Але одного разу я повів дівчину в цей же салон краси і виявилося що вона працює там не менеджером, а прибиральницею, iPhone вона купила китайський, а крім не тямущого хлопця за нею бігав ще один хлопчисько.

І знаєте в той момент я зрозумів, що це щабель у житті кожного, пройти цю стадію любові, і зрозуміти, що люди не змінюються.

Related Post

Знайшла любовне листування чоловікаЗнайшла любовне листування чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього в телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову

“Я вже там була, я вже знаю, що таке шлюб”, – Кохана жінка не захотіла виходити за мене заміж“Я вже там була, я вже знаю, що таке шлюб”, – Кохана жінка не захотіла виходити за мене заміж

Мені було 30 років, їй було майже 40. За її плечима був уже шлюб, я ж мав у минулому лише цивільний шлюб, який закінчився погано – зрадою цивільної дружини. Я

2,5 роки разом2,5 роки разом

Мені 32 роки, я вчитель англійської, живу в невеликому місті. Свого житла немає, живу з батьками, дохід середній, зовнішність непогана (мініатюрна, займаюся спортом, намагаюся стежити за собою). 2,5 роки тому

facebook