Перейти до вмісту

“Вона була старшою за мене на 13 років”,- Микола почав робити все аби вона пішла від свого чоловіка

  • від

Ми були знайомі вже тривалий час але практично не спілкувалися і при денному світлі не бачили одне одного. Зустрічі були короткими в основному по роботі!

Але ось в один день ми побачилися вдень і я зміг побачити ці прекрасні очі, хоч і далося мені це не легко так як вона соромилася і не піднімала очей і з цього моменту вона запала мені в душу!

І в один з робочих днів вона мені написала і попросила під’їхати, їй потрібно було по роботі мені повідомити дуже важливу інформацію. Я приїхав до її дому, коли вона вийшла всередині все як затремтіло і побігло тремтіння по тілу!

Я дивився на неї не відриваючи погляду і ми стояли довго розмовляли але я вже нічого не чув, мені просто хотілося бути поряд з нею і бачити ці чудові очі!

Так і почалася наша історія. Ми тривалий час спілкувалися по листуванню і іноді зідзвонювалися, зустрічей майже не було, адже у неї сім’я і працювали в різних організаціях!

Після тривалих листувань я все-таки умовив її на зустріч так як мені дуже хотілося побачити її очі і обійняти! Зустріч була коротка але дуже яскрава на емоції і з тих пір ми стали спілкуватися ще більше!

Вона не вірила моїм визнанням і говорила що вона не може викликати у мене такі емоції, аргументувавши це тим що вона старша за мене на тринадцять років!

Я довгий час намагався їй зізнатися в любові адже я не знав як вона на це відреагує, і ось в один із днів я все таки зважився їй в цьому зізнатися! Хоч вона і була далеко так як поїхала у відпустку в рідну домівку.

Я написав їй повідомлення в якому я розповів їй всі свої почуття! Вона мені передзвонила і сказала що такого бути не може і їй не вірилося що я її кохаю!

Потім ми всю відпустку розмовляли і пізнавали одне одного все більше і ось вона приїхала до міста де я її зустрічав стоячи біля її будинку але підійти я не міг до неї так як поруч був чоловік!

Але в цей вечір ми все одно зустрілися так як дуже скучили одне за одним !!! Потім з часом наші почуття стали взаємні і вона зрозуміла що я не обманюю її!

А мої почуття з кожним днем ​​все сильніше ставали і вона це відчувала і бачила як я літаю від щастя коли ми разом! Я став шукати будь-який момент щоб тільки її побачити і побути з нею!

Я дуже сильно кохаю її і вона мені дуже дорога, і потрібна! Тепер я живу нашими зустрічами, кожен раз я намагаюся хоч на хвилинку побільше побути з нею, адже я бачу її щасливі очі коли ми разом, а самі вони гарні в ті моменти коли я несподівано беру її на руки! І так моя історія кохання стала вже нашою і сподіваюся що ця історія не закінчиться ніколи! Ми будемо разом і щасливі !!!