fbpx

Вона красива, але дурна, з такими жити неможливо

Всім людям знайоме те почуття, коли ти зустрічаєшся знову з людиною, яку ти колись любив. І соромно, і страшно, і ніяково. А коли тобі доводиться зустрітися не тільки з минулого любов’ю, але і з її новою сім’єю … це тихий жах!

Містечко у нас немаленьке, зустріти знайомого просто на вулиці рідко виходить. Навіть сусіди рідко зустрічаються на сходових майданчиках.Я працюю таксистом, мені ніколи не доводилося підвозити своїх друзів або знайомих пасажирів.

А тут сталося щось неймовірне: надійшов виклик від моєї колишньої дружини, була вона не одна, а з усією своєю сімейкою.Мені стало цікаво, спеціально або випадково вона викликали таксі саме цієї фірми.

Чи знала вона, що я тут працюю? Збіг чи доленосний знак?Не буду кривити душею, моя колишня виглядає просто чудово. Вона з роками не змінюється, завжди ефектна і доглянута. Вона з дому не виходить без макіяжу і зачіски.

Завжди стильно одягається і не економить на собі. Чудо, а не жінка.Поруч з нею сидів маленький товстий чоловічок, вбраний в діловий костюм. Мені стало так незручно. Виявляється, збиралися вони на ювілей до тещі.

Колишня дружина почала мене розпитувати:– Ти пам’ятаєш, що у моєї мами день народження? 50 років, між іншим! Не ігноруй мене, до тебе звертаюся!– А я до чого? Ми з нею після розлучення і не бачилися, і не зустрічалися.– Ясно.

Як тобі нова робота? Скільки в місяць отримуєш? На сім’ю вистачає? Якщо будуть проблеми, ласкаво просимо! – перед виходом сказала вона і тицьнула мені візитку.Я демонстративно викинув її у вікно.

Якась дивна зустріч вийшла. Я не вважаю, що у мене ганебна робота, але вона вела себе некоректно, навіть якщо і допоміг їй новий кавалер облаштувати життя, сама вона ні на що не здатна.Це добре, що мої діти і колишня дружина живуть в достатку.

Напевно, новий чоловік більше заробляє, ні в чому собі не відмовляють. Але я не збираюся під когось рівнятися.Навіщо було показувати свій статус? Багата – не означає щаслива.

Я не жебракую, на життя вистачає, не скаржуся, зате своєю працею заробляю. Знаєте, я в який раз переконався, що вчасно з нею розлучився. Вона красива, але дурна, з такими жити неможливо.

Related Post

Ангеліна якраз майже в цей же час в дитячий сад пішла, бабуся Марина почала, як всі люди, працювати вдень, а спатиАнгеліна якраз майже в цей же час в дитячий сад пішла, бабуся Марина почала, як всі люди, працювати вдень, а спати

Мама, я не знаю, ми з Мішею не планували дитину, ми просто мріяли одружитися … Ну, потім, коли виростемо … Тільки зараз Марина все зрозуміла .Це сталося давно, ще на

Поки моя одна близька подруга не сказала Фу, це ж після бомжів доношувати речі,Поки моя одна близька подруга не сказала Фу, це ж після бомжів доношувати речі,

Я почала свій невеличкий бізнес, хоча назвати це бізнесом язик не повертається, тому що у скоріше справа яка приносить мені задоволення і звісно ж гроші. Я мама в декреті, хоча

Мрії повинні збуватися – у неї є квартираМрії повинні збуватися – у неї є квартира

Дмитро стояв біля вікна. Сніжинки кружляючи, поволі падали на землю. Останній день цього року. Три місяці тому не стало мами – останньої рідної людини на землі. Святкувати Новий рік не