Вона красива, але дурна, з такими жити неможливо

Всім людям знайоме те почуття, коли ти зустрічаєшся знову з людиною, яку ти колись любив. І соромно, і страшно, і ніяково. А коли тобі доводиться зустрітися не тільки з минулого любов’ю, але і з її новою сім’єю … це тихий жах!

Містечко у нас немаленьке, зустріти знайомого просто на вулиці рідко виходить. Навіть сусіди рідко зустрічаються на сходових майданчиках.Я працюю таксистом, мені ніколи не доводилося підвозити своїх друзів або знайомих пасажирів.

А тут сталося щось неймовірне: надійшов виклик від моєї колишньої дружини, була вона не одна, а з усією своєю сімейкою.Мені стало цікаво, спеціально або випадково вона викликали таксі саме цієї фірми.

Чи знала вона, що я тут працюю? Збіг чи доленосний знак?Не буду кривити душею, моя колишня виглядає просто чудово. Вона з роками не змінюється, завжди ефектна і доглянута. Вона з дому не виходить без макіяжу і зачіски.

Завжди стильно одягається і не економить на собі. Чудо, а не жінка.Поруч з нею сидів маленький товстий чоловічок, вбраний в діловий костюм. Мені стало так незручно. Виявляється, збиралися вони на ювілей до тещі.

Колишня дружина почала мене розпитувати:– Ти пам’ятаєш, що у моєї мами день народження? 50 років, між іншим! Не ігноруй мене, до тебе звертаюся!– А я до чого? Ми з нею після розлучення і не бачилися, і не зустрічалися.– Ясно.

Як тобі нова робота? Скільки в місяць отримуєш? На сім’ю вистачає? Якщо будуть проблеми, ласкаво просимо! – перед виходом сказала вона і тицьнула мені візитку.Я демонстративно викинув її у вікно.

Якась дивна зустріч вийшла. Я не вважаю, що у мене ганебна робота, але вона вела себе некоректно, навіть якщо і допоміг їй новий кавалер облаштувати життя, сама вона ні на що не здатна.Це добре, що мої діти і колишня дружина живуть в достатку.

Напевно, новий чоловік більше заробляє, ні в чому собі не відмовляють. Але я не збираюся під когось рівнятися.Навіщо було показувати свій статус? Багата – не означає щаслива.

Я не жебракую, на життя вистачає, не скаржуся, зате своєю працею заробляю. Знаєте, я в який раз переконався, що вчасно з нею розлучився. Вона красива, але дурна, з такими жити неможливо.

Related Post

Після нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від містаПісля нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від міста

Ірина прокинулася ще до світанку. Вона спустилася на кухню, сіла за стіл і почала прислухатися до звуків цього старого будинку. Він рипів і гудів, видаючи звуки, схожі на стогін людей.

Чоловік зовсім не вміє накопичувати, через це всі несподівані витрати лягають на менеЧоловік зовсім не вміє накопичувати, через це всі несподівані витрати лягають на мене

З чоловіком разом уже 5 років і, мабуть, зараз у нас почалася криза у стосунках. Коли я почала замислюватися про дітей, я придивилася до нього і почала розуміти, що він