Вона мені відразу сказала, що у неї є хлопець, але ми продовжили спілкуватися

Мені 28, їй 23, ми познайомилися з нею в інтернеті, випадково і з моєї ініціативи. Вона мені відразу сказала, що у неї є хлопець (дуже ревнивий, до речі), але ми продовжили спілкуватися.

У них досить дивні стосунки: він має паролі від усіх її сторінок у соціальних мережах, він перевіряє її дзвінки і через геолокацію на телефоні дивиться, де вона знаходиться, постійно перевіряє її.

Живемо ми з цією дівчиною у різних країнах. Вона у невеликому місті в Німеччині, я у Києві. З моменту знайомства спілкуємося практично весь вільний час, вона мені пише зі спеціально створеної для цього сторінки і завела другий телефон.

Нещодавно ми зустрілися у Берліні – вона там навчалася. Першої ж ночі вона залишилася ночувати в мене, але без інтиму. Потім я ще раз приїхав. Залишили її телефон із геолокацією у неї вдома, і я забрав її до себе в Київ на 4 дні. Потім ще раз, уже на 5 днів. Мені та їй все дуже подобається.

Як вона каже, у неї з її хлопцем стосунки дуже натягнуті і їй із ним вже давно нудно. Коли ж ми з нею жили разом, нам було дуже комфортно: ні сварок, ні претензій, ні лайки.

Я їй пропоную піти від нього до мене, а вона не хоче, каже, що любить його, звикла, що вони довго робили ремонт за загальні гроші (зустрічаються 6 років) тощо. Почувши всі ці відмовки, я розлютився і сказав, що поговорю по-чоловічому з її хлопцем. Написав йому в соцмережу, попросив номер його телефону, але він мене відправив у ігнор і поговорити не вдалося.

На Новий рік я приїхав до неї до міста. Вона, м’яко кажучи, не зраділа, панікує, просить поїхати. Але все ж таки 2 дні ми провели разом – і це було чудово.

Як мені її забрати від того хлопця? У тому, що це варто зробити, я не сумніваюся – дуже хочу бути з нею і лише з нею.

You cannot copy content of this page