Вона найдобріша…

Мені 40, неодружений, дітей немає, програміст, квартира, машина, живу в провінції, але зарплата столична,
Їй 35, виховує сина, добре заробляє фотографуванням, тонка, чуттєва, характерна.

У мене були дивні відносини в той час коли ми віртуально познайомилися у липні, я не поспішав, до вересня було кілька фраз потім попросив телефон і зустрілися в кафе.

Зустріч в кафе я наче не пам’ятаю чомусь зовсім, а вона через деякий час розповіла в подробицях що було. Потім запросив ще й вона покликала на фестиваль польського кіно, як виявилося одне з її захоплень.

Було вино, нічна прогулянка і домовленість поїхати як небудь за місто.

Поїхали за місто, розповіла про те що виховує сина одна, і який чоловік негідник, відразу  захотілося їй допомогти і довести що не всі мужики козли.

В процесі прогулянки базікали, перекушували, фотографували,
Взагалі вона крута, не дивлячись на всі життєві складності, весела, хуліганська, автостопом їздила, де тільки не працювала,
добра до собак та кішечок. В якийсь момент спробував її поцілувати, не далася.

Їхав назад злий, розмови не сильно вже підтримував, доїхали до під’їзду,
проводжаю і вона дає себе поцілувати, недовго, але жарко.

Розлютило, що ініціативу перехопила, і з дитиною, думаю так на нащо воно мені треба.

Полетів на зимівлю в Азію. Писав звідти пару раз, про все і ні про що.

Прилетів в карантин, відразу в обсерватор, написав знову. Вийшов з обсерватора закрутилося багато іншого, що не згадував навіть про неї.

Сама написала – розкажи про обсерватор, при зустрічі. Потім зустрілися, прогулялися. Обіймаю, намагаюся цілувати, дається.

Через пару днів покликав до себе, вечеря, вино масаж, поцілунки, але далі нічого. Каже поки не можна, з природніх причин.

Ще через пару днів зустрічаємося, говорить про близість, хочу говорить зв’язати тебе і робити все що захочу.
Я і не проти, пов’язує, цілує всюди, але закінчити не зміг, якось все швидко для мене.

Через день знову зустрічаємося, знову спроба близості, ні, не можу знову, навіть як сам не намагаюся разом з нею.

У п’ятницю у батьків 44 роки з весілля, замовив фоотсессію у неї, їздить з моїми батьками, фоткає. Покликав до себе, приїжджає втомлена, 2 години говорить спала, пропонує поготувати їжі разом, з’їздили закупилися, посиділи в ресторані, вночі нічого не було, вранці перший раз.
Потім проводимо день разом, увечері ініціює близість знову невдало якось.

Потім через декілька днів приїжджала в гості на обід пару раз, завжди з чимось, подарувала келихи для вина гарні, але так і не захотіла близості.

Приїхала вчора, розповіла про проблеми зі здоров’ям – після близості загострюється, болить.

Коли разом лежали, випадково знайшла чуже волосся, а до цього питала коли у мене були останні відносини – сказав 2 роки тому, ну що в принципі і правда, більш менш серйозні тоді і були, крім цього було звичайно різне, з виходу з обсерватора тільки чотири дівчини було до неї.

Прогулялися, купив їй спортивний костюм, домовилися зустрітися після її справ вдома, пізніше написала що не приїде. Коли написала вже не відповідав, розлютився. Вранці відійшов, написав вибач, бо не люблю коли домовленностей не дотримуються, звинуватила мене в брехні.

Покликав до себе пообідати, обговорити. Приїжджає на п’ять хвилин, запитує що я хочу, кажу – хочу бути з тобою. Вона – тільки зі мною? Кажу – Так.
Далі питає про волосся, по дурості розповідаю що була не тільки одна до неї, і паралельно, і вони знали про інших, зривається, збирається, довго стоїть в дверях, я мовчу,

Я ж чесно їй розповідаю, і бути з нею тільки чесно хочу, а все інше що було до неї, це ж до неї, Йде… блокую всюди.

Вночі п’ю, спати не можу. розумію ступив, косяк мій, розповів не думаючи про неї, і взагалі все робив не для неї, а для себе – і квіти, і ресторани, і костюми.

Але не міг не розповісти, а вона каже – що теж два роки відносин не було, але навколо неї стільки мужиків, і каже про близість стільки що, не вірю що не було, а значить бреше.

І вона підколювала мене – голова боліла, каже допомагає масаж, алкоголь і близість, два перших спробували третій ще не час, на ранок пишу як голова, каже погано, я – може треба було близість спробувати, каже спробую напишу чи допомогло.

І два тижні після першої ночі не далася жодного разу, каже, що не висипається, зайнята постійно десь.

Розумію, що вже не виправити нічого, але все же не розумію, що не так?

You cannot copy content of this page