Перейти до вмісту

Вона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збоку

Юля сиділа на кухні у Віри і говорила їй зі сльозами на очах: ​​«Зрозумій, я впевнена, що він мені зраджує. Як ще це пояснити? Приходить додому вночі, майже не говорить зі мною».

У Юлі був не найкращий період у житті. Відносини з чоловіком зовсім розладналися, а вона не могла зрозуміти, у чому причина. Тому жінка вирішила поділитися всім зі своєю найкращою подругою.

Віра та Юля разом навчалися в інституті. З того часу вони й дружать, завжди підтримують одна одну. Ось і зараз Віра слухала подругу, намагаючись хоч якось її втішити. Вона сказала:

«Подружко, я все розумію, але мені здається, у тебе параноя. Можливо, у нього справді проблеми на роботі? Адже він любить тебе ще зі студентських років».

Проте Юлія була впевнена у своїй правоті. Залишалося тільки зрозуміти, хто став коханкою чоловіка.

Подруга вирішила не сперечатися з Юлією, а стати на її бік. Тоді вони разом почали перебирати можливі варіанти. І Юля згадала, що недавно Ігор розповідав, що у них на роботі з’явилася новенька.

На неї й упали всі підозри. Вони відразу ж знайшли цю жінку на сайті компанії, знайшли її у соцмережах. Після пари келихів напівсолодкого подруги склали план. Вони збиралися за нею простежити та вивести на чисту воду.

Варто сказати, що план спочатку був безглуздим. Проте жінок було вже не зупинити. Одного дня, коли Ігор повідомив дружину, що збирається після роботи зустрітися з друзями, вони вирішили здійснити план.

Юлія вирішила, що чоловік прикривається зустріччю із друзями, а насправді просто піде до коханки. Вони приїхали до офісу чоловіка заздалегідь, дочекалися, доки вийде підозрювана, і вирішили простежити за нею машиною.

Юлія не знала, що це їй дасть, проте відступати було пізно. Вона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збоку.

Опритомніла, коли у вікно її машини стукав чоловік. Голова паморочилася, але все начебто було гаразд. Віра, яка сиділа поруч, теж була ціла. Тоді Юлія вийшла з машини, щоби поговорити з чоловіком. Очевидно, що саме з його машиною вона і зіткнулася.

Чоловік виглядав більш стурбованим, ніж злим. Він спитав:

«З вами все гаразд? Викликати швидку?»

Юлія запевнила, що все гаразд. Та й аварія не надто серйозна. У неї на машині невелика вм’ятина, а у чоловіка розбита фара.

Раптом Юлія усвідомила, наскільки ж безглуздо вона поводилася. На той момент вона розплакалася. Чоловік здивувався і намагався її втішити та заспокоїти. Він спитав, що сталося.

Сама не знаючи навіщо, вона вивалила на нього всю свою історію. Про чоловіка, про свої підозри і це безглузде стеження. Чоловік вислухав усе і лагідно посміхнувся:

«Таке буває. Не хвилюйтеся, все вирішиться. Але більше не варто влаштовувати стеження на машині».

Юлія засміялася, їй стало на душі спокійно. Вона дала чоловікові свій номер, щоб той зателефонував, коли дізнається про суму ремонту. Записала і його номер про всяк випадок. На тому й розійшлися.

Після цього Юлія вирішила, що це все зайшло далеко. Вона вирішила поговорити з чоловіком, але той знову сказав те саме:

«Юлю, у мене проблеми на роботі. Завдань більше, ніж я встигаю робити. Начальник дошкуляє, а скоро здавати важливий проект. Я страшенно втомився».

Тоді вона подумала, що була егоїстичною. Її чоловік просто втомлюється на роботі, а  йому ще й вона дошкуляє.

Тоді жінка вирішила змінити підхід до справи. Вона перестала висувати претензії, щовечора чекала на нього з гарячою вечерею. А ще запропонувала спланувати спільну відпустку.

Чоловік погодився, і вона поринула у планування. Домовилися поїхати за два місяці, коли чоловік закінчить проект. Так у їхньому будинку з’явилася хитка, але рівновага. Юлія вірила, що після відпустки все налагодиться.

Добігав кінця її останній робочий день. Після обіду вона тільки те й робила, що дивилася на годинник. Начальниця помітила це і вирішила відпустити Юлію з роботи раніше. Сказала, мовляв, ти й сама не працюєш, і іншим псуєш атмосферу своїм відпустковим настроєм.

Юля поспішила додому. Дорогою зайшла до своєї улюбленої кав’ярні та взяла коробочку тістечок.

Вона поверталася щаслива додому. Незабаром вони з чоловіком будуть ніжитись на пляжі і зможуть повернути минуле кохання. Двері ліфта відчинилися на її поверсі. Вона зробила крок і завмерла. У дверях її квартири стояв її чоловік, а в його обіймах якась жінка.

Вони так пристрасно цілувалися, що навіть не почули ліфт. Двері ліфта почали зачинятися і стукнули жінку по руці. Вона мимоволі скрикнула.

Тоді пара перестала цілуватися і обернулася до Юлії. Тоді вона й побачила, що в обіймах Ігоря була її найкраща подруга Віра. Від зради та брехні хотілося кричати.

Вона кинула коробку з тістечками в чоловіка, вбігла в квартиру і схопила свою вже зібрану валізу. Чоловік намагався щось пояснювати та казав, що вона все неправильно зрозуміла. Але вона не хотіла слухати.

Юля вибігла і сіла до машини. Заспокоївшись, вона зрозуміла, що в неї в місті більше нікого немає. Була лише Віра. Тоді вона взяла свій телефон у спробі знайти хоч когось. Їй на очі потрапив останній записаний номер: чоловіка, який врізався в її машину.

Вона згадала, як їй було спокійно говорити з ним. І вирішила зателефонувати. Він відповів відразу:

«Здрастуйте. Ви щодо машини? Не хвилюйтеся, я вже все полагодив. Вирішив не турбувати, грошей мені не треба».

Потім він почув, що Юля плаче, і запитав, що сталося. Вона знову розповіла йому про все. Він запропонував приїхати до неї. Більше їй не було до кого їхати, тому вона погодилася.

Вони проговорили кілька годин. Вона дізналася, що й у нього в житті була схожа історія. Та він порадив Юлії все ж таки з’їздити у відпустку, раз уже все сплачено. Так вона й зробила.

Там вона змогла все спокійно обміркувати та подумати про своє життя. Юля твердо вирішила, що хоче розлучитися із чоловіком і більше ніколи не бачити подругу. А ще задумалася про те, що, можливо, новою сторінкою в її житті стане цей цікавий чоловік, з яким їй надзвичайно спокійно.